Szukaj

Kasia Cerekwicka zmieniła fryzurę. Ostre cięcie wymagało odwagi. Efekt zachwyca

Kasia Cerekwicka fryzura

Kasia Cerekwicka fryzura

Czy to „Kasia NieCerekwicka” – pytają fani? Piosenkarka przeszła kolejną metamorfozę. Jeszcze bardziej skróciła włosy i ogłosiła, że w pełni zaakceptowała siebie. I słusznie, bo wygląda zjawiskowo.

Jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich piosenkarek, Kasia Cerekwicka, całkiem niedawno, bo w połowie marca, obchodziła swoje 40. urodziny. Impreza była bardzo skromna ze względu na trwającą wówczas kwarantannę. Na filmiku widzieliśmy gwiazdę, która samotnie zdmuchuje świeczkę na swoim torcie.

Wkrótce po urodzinach Kasia Cerekwicka ogłosiła, że premiera jej najnowszej płyty pod tytułem Pod skórą została przeniesiona z wiosny na jesień. Nie bardzo wiadomo, czy to długi lockdown, czy odwlekająca się premiera płyty spowodowały, że pod koniec maja artystka zaskoczyła wszystkich fanów i wielbicieli swojego głosu. A może chodziło o to, że wreszcie odblokowano salony fryzjerskie i dlatego zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury?

Niezależnie od przyświecających motywów, Kasia pojawiła się w znacznie skróconych włosach.

Nadchodzi zmiana… – napisała Kasia pod zdjęciem sprzed prawie dwóch tygodni.

Kasia Cerekwicka ścięła włosy. Odważna metamorfoza

Wszystko byłoby okay, gdyby nie najnowsze zdjęcie na Instragramie gwiazdy. Czekalibyśmy niecierpliwie do jesieni aż jej włosy „odrosną” i nadejdzie premiera płyty, ale Kasia Cerekwicka na to nie pozwoliła. Dzisiaj pochwaliła się kolejnym zdjęciem w nowej odsłonie. I znowu zszokowała fanki i fanów.

Tym razem widzimy wokalistkę w gładko zaczesanych i jeszcze bardziej skróconych włosach, co wobec jej poprzednich falujących loków jest zmianą totalną. Podpis pod zdjęciem Kasi jest niezwykle tajemniczy:

Zmiany…

A co na to fani?

  • Jaka piękna i jaka piękna pomadka.
  • Ooooop Kasia. NieCerekwicka.
  • Cudnie Kasiu.

Kasia Cerekwicka o zmianie wizerunku

Bardzo interesujące są przy tym hasztagi, którymi Kasia opatrzyła podpis pod zdjęciem. A trzeba przy tym pamiętać, jest absolwentką psychologii. Zamieszczone tam wyrażenia: „dojrzałość, kobiecość, samoakceptacja, świadomość, wiara w siebie, siła jest kobietą” zdają się sugerować, że gwiazda hitu Na kolana popracowała nie tylko na nową płytą, ale też nad sobą. A nowa fryzura jest po prostu efektem ubocznym tej pracy.

W nowej odsłonie Kasia bardzo nam się podoba. Zmiana zdecydowanie na plus.


Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka - Opole 2017

Kasia Cerekwicka - Opole 2017

Kasia Cerekwicka – Wielka Gala Gwiazd 2018

Kasia Cerekwicka – Wielka Gala Gwiazd 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×