Szukaj

Gorąca Karolina Pajączkowska pokazała nowego partnera. On też pracuje w TVP

Karolina Pajączkowska ma nowego partnera

Karolina Pajączkowska ma nowego partnera

Dziennikarka Karolina Pajączkowska jest jedną z najładniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi serwisy informacyjne TVP. Uważana jest za aniołka Kurskiego. Niestety mamy złą wiadomość dla jej adoratorów – serce Karoliny jest już zajęte. Kim jest jej nowy partner? Jak wygląda?

Karolina Pajączkowska jest byłą uczestniczką programu Top Model. Krótko po tym wzięła udział w konkursie piękności – Miss Intercontinental 2011. Mimo że to wielkie osiągnięcie, którego zazdroszczą jej miliony kobiet na całym świecie, piękność postanowiła zacząć realizować się w wyuczonym zawodzie.

Karolinę po raz pierwszy na szklanym ekranie można było zobaczyć 10 listopada 2019 roku. To wówczas relacjonowała z Madrytu wybory parlamentarne w Hiszpanii. Krótko po tym stała się także wizytówką TVP podczas rozdania Oscarów.

Na widok Pajączkowskiej mężczyznom szybciej bije serce, jednak teraz większość z nich będzie złamana. Urodziwa prezenterka właśnie pochwaliła się nowym chłopakiem. To ciacho jakich mało.

Karolina Pajączkowska ma chłopaka

Karolina Pajączkowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jedynie, że do niedawna była samotną matką wychowującą 5-letniego synka. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć chłopca, który urodę odziedziczył po matce.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas oraz świetna okazja do tego, aby podzielić się ze światem radosną nowiną. W tym roku wiele gwiazd zdecydowało się wziąć udział w świątecznych sesjach, m.in.: Monika MrozowskaMarta Glik czy Ewelina Golczyńska. Poprzez kadr wykonane przy choince Anna Starmach przekazała swoim fanom informację o drugiej ciąży. Teraz w jej ślady poszła Karolina Pajączkowska, która poprzez romantyczny kadr oznajmiła fanom, że jej serce jest już zajęte.

Czarno-biała fotografia przedstawia szczęśliwych zakochanych, jednak nie ujawnia oblicza partnera prezenterki. Widać jednak, że parę łączy szczególne uczucie, ponieważ zostało opatrzone krótkim opisem:

True Love #trulove #blackandwhite #nowordsneeded

Okazuje się, że Pajączkowska poznała partnera w pracy. Jej wybranek jest realizatorem wizji w Telewizji Polskiej. Wytatuowany przystojniak również posiada dziecko z poprzedniego związku. Synek jest dla niego najważniejszą osobą, co potwierdził w jednym z wpisów zamieszczonych na Instagramie:

W życiu przychodzi taki moment kiedy rozumiesz już, że nic nikomu nie musisz udowadniać, bo jesteś we wszystkim tak prawdziwy jak prawdziwa jest Twoja miłość. Dziś jest ten dzień. Jestem zwycięzcą!

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Karolinie szczęścia w związku.


Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×