Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model, ale już ma kontrakt w kieszeni - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model, ale już ma kontrakt w kieszeni

Karolina Kaczyńska

Fotografia: screen z tvn.pl

Wirtualna Polska

Karolina Kaczyńska, która jako pierwsza odpadła z finałowej trzynastki Top Model (zobacz: Karolina Kaczyńska odpadła z Top Model. Uczestnicy pozowali ze świeżym mięsem), podpisała już kontrakt ze znaną agencją modelek D’Vision. Jak Michał Piróg, który w Top Model pełni rolę trochę opiekuna, trochę mentora uczestników programu, skomentował odejście Karoliny?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Świat mody jest bardzo dziwny. Możesz być najpiękniejszym człowiekiem na świecie, ale jeśli nie spotkasz tego, który się tobą zachwyci, to nie odniesiesz sukcesu. Możesz być najdziwniejszym człowiekiem na świecie i spotkasz jedną osobę, która powie „Ona będzie moją muzą” – powiedział w Dzień Dobry TVN.

Czy to oznacza, że trzeba mieć szczęście i trafić na taką osobę?

To, że dostałam się do finałowej trzynastki, to było ogromne szczęście.(…) Michał ma trochę racji, kiedy mówi, że sama na siebie wydałam werdykt, ale powiedziałam to, co uważałam wtedy za słuszne. To był instynkt. Ale mam nadzieję, że to, że odpadłam to nie jest koniec, tylko dopiero początek [kariery]. Jestem dobrej myśli – zdradziła modelka.

 

Karolina Kaczyńska

Fotografia: screen z tvn.pl

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Karolina Kaczyńska, Michał Piróg

Fotografia: screen z tvn.pl


Komentarze

  • Sebastian Bach pisze:

    Modelka?kariera? hahahaha uśmiałem się zdrowo, pokazanie się w programie tvczy gazecie to jeszcze nie kariera .Ona jest tak brzydka że jak ją widuję to ona wygląda na 38 lat bardzo staro

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×