Dawid Woliński chwali się siostrą. Wiedzieliście, że jest tak znana?

Karolina Wolińska, siostra Dawida Wolińskiego zdjęcia

Karolina Wolińska, siostra Dawida Wolińskiego zdjęcia

Dawid Woliński pochwalił się siostrą

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych projektantów mody w Polsce. Gwiazdor zasiada także w jury programu Top Model. Od lat ma grono fanów, którzy kochają jego selfie w windzie. Nie ma chyba osoby, która nie widziałaby tego typu zdjęć.

Zobacz: Dawid Woliński stworzył wyjątkową kolekcję bomberek dla Martini! Zrobiły furorę za granicą: „Było mocno do tego stopnia, że główny pr z Londynu…”

Tymczasem projektant rzadko daje się namówić na prywatne zwierzenia. Teraz jednak sam pochwalił się swoją siostrą. Mało kto wie, że Karolina Wolińska to jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek w kraju. Właśnie została po raz czwarty mistrzynią Polski w surfingu, choć ten sport uprawia dopiero od pięciu lat.

Sie ma najlepszą na świecie SIOCHĘ ❤️?? i love You sooo much! Dla mnie we wszystkim jesteś MISTRZEM ??– czytamy na Facebooku Dawida 

Sama Karolina Wolińska w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jakie ma plany na przyszłość.

Każdy wyjazd, każde moje wakacje planowane są pod kątem surfingu. W najbliższym czasie wyjeżdżam na zawody do Danii. Cykl tych zawodów rozpoczął się już w marcu na wybrzeżu nazywanym Cold Hawaii Coast. Ten przystanek zawodów będzie ostatnim z czterech, niestety nie brałam udziału we wszystkich, ale mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się zająć pozycję w pierwszej dziesiątce – mówi z rozmowie dla ddwloclawek.pl

Karolinie, siostrze Dawida Wolińskiego życzymy powodzenia.

Zobacz: Michał Szpak odbiera piękną siostrę na lotnisku! To dla niej śpiewał Happy Birthday! [GALERIA]

Dawid Woliński pokazał siostrę, fot. Insatgram

Dawid Woliński pokazał siostrę fot. Insatgram

Dawid Woliński - Bal TVN 2016

Kim jest Karolina Wolińska, siostra Dawida Wolińskiego?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×