Szukaj

Piękną Karolinę Szostak dopadł efekt jo-jo?! Na ostatnich zdjęciach paparazzi nie wygląda już tak idealnie

Karolina Szostak czy przytyła?

Karolina Szostak czy przytyła?

Karolina Szostak zmagała się z efektem jo-jo?

O spektakularnej przemianie Karoliny Szostak krążą już legendy. Przypomnijmy, że atrakcyjna dziennikarka Polsatu, w krótkim czasie schudła ponad 30 kilogramów. Karolina całkowicie zmieniła swój wygląd, a nawet życie. Prezenterka dzięki diecie owocowo-warzywnej, osiągnęła idealną sylwetkę, która jest obiektem zachwytu wielu Polek. Gwiazda w nowym wcieleniu poczuła niebywały powiew kobiecości, którą uroczo prezentuje na czerwonych dywanach.

Jednak ostatnie zdjęcia Karoliny nie są już takie cudowne, dziennikarka nie jest na nich idealnie szczupła. Karolina Szostak jest ogromnie popularna, zatem nikogo nie dziwi fakt, że jest smakowitym kąskiem dla paparazzi. Właśnie ostatnio piękna dziennikarka została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru po Warszawie. Szczególną uwagę tym razem zwraca jej zaskakująca sylwetka – Szostak na zdjęciu już nie wygląda jak zmysłowa modelka.

Dziennikarka ma na sobie wielki beżowy sweter, który wyraźnie zakrywa brzuch, do tego dobrała bardzo obcisłe spodnie, które uwydatniły jej nogi, a szczególnie uda, które do szczupłych już raczej trudno zaliczyć. Na całość zarzuciła płaszczyk w panterkowy wzór. Czyżby po zgrabnej szczuplutkiej sylwetce gwiazdy Polsatu nie ma już śladu?

Pragniemy jednak uspokoić fanów Karoliny. Na szczęście okazało się , że dziennikarka nadal jest szczuplutka jak igła, zatem widoczne fałdki były tylko kwestią nie najlepiej dobranej koszulki. Niedowierzających odsyłamy po zdjęcia Karoliny w letnim białym looku z pokazu Mariusza Przybylskiego. I tu nie mamy już żadnych wątpliwości, gwiazda Polsatu nadal trzyma formę!

Sami zobaczcie.

Karolina Szostak pochwaliła się remontem w swoim apartamencie! Na ten moment czekała prawie 10 lat!

Kobieca Karolina Szostak jak malinowa żelka błyszczała w blasku polsatowskich fleszy! Była do zjedzenia!

Karolina Szostak w puchatym szlafroczku relaksuje się na urlopie. Bez grama makijażu oddała się w ręce specjalistów!


Karolina Szostak zmaga się z efektem Jo Jo

Karolina Szostak zmaga się z efektem Jo Jo

Karolina Szostak przytyła?

Karolina Szostak przytyła?

Karolina Szostak przytyła?

Karolina Szostak przytyła?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×