Karolina Szostak bez makijażu. Czy nadal wygląda tak dobrze?

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak pokazała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. To rzadki widok. Jak wygląda gwiazda?

Karolina Szostak pokazała się w swoich social mediach bez makijażu. Nie jest to częsty widok. Na kwarantannie zachęca do dbania o siebie. Jak wygląda gwiazda Polsatu?

Karolina Szostak bez makijażu. Jak wygląda?

Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę. Odchudziła się i zeszła kilka rozmiarów w dół. Spowodowało to, że stała się idolką walczących z nadprogramowymi kilogramami pań. Twardo trzyma wagę, nie ma mowy o żadnym efekcie jo-jo.

Odchudzona pojawia się na wizji, na imprezach, czy prywatnie, zawsze w świetnie dopasowanych stylizacjach i idealnym makijażu. Stała się ikoną i inspiracja dla wielu kobiet.

Karolina Szostak zachęca do pozostania w domach i żeby wykorzystać ten czas na zadbanie o siebie. Mówi o ważnych, małych rytuałach, które kobiety powinny praktykować, żeby czuć się jak najlepiej w tej trudnej sytuacji.

Rutyna nie brzmi dobrze. Ale już rutyna pielęgnacyjna – tak 🙂 To suma małych rytuałów, dzięki którym czujemy się zadbane i piękne. Nie zaniedbujmy codziennych małych rytuałów, zwłaszcza teraz. Nie tylko otoczymy naszą skórę, włosy, paznokcie troskliwą opieką; ale też poczujemy, że przyjemność związaną z tym, że pewne rzeczy są na zawsze 🙂 To idealna recepta na dobry humor (…) – napisała dziennikarka.

Do pielęgnacji ciała zachęca, pozując bez makijażu i z wyraźnym już odrostem. Nie zmienia to faktu, że wygląda bardzo dobrze. Świeża, nawilżona cera. Błysk w oku. Piękna jak zawsze.

  • Piękna kobieta!
  • Pani Karolino, teraz tak z innej mańki, co to za dieta cud???, podpowie mi pani?
  • Wspaniale wyglądasz.
  • Zjawiskowo.. I bez makijażu… – piszą fani.

Zobacz także: Chuda jak nitka Karolina Szostak pozuje w krótkiej fryzurze. Ścięła swoje długie włosy?


Karolina Szostak bez makijażu

Karolina Szostak bez makijażu

Karolina Szostak w maseczkach

Karolina Szostak w maseczkach

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Karolina Szostak ma swoją ulubioną kawę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×