Karolina Szostak z ponętnym biustem w przepastnym dekolcie z okazji Dnia Kobiet! Dawno nie było tak gorąco!

Karolina Szostak bez makijażu

Karolina Szostak zaświeciła biustem na Dzień Kobiet

Karolina Szostak nie zapomniała o święcie kobiet. Dziennikarka pokazała cudne swoje zdjęcie dołączając miłe życzenia dla pań. Na pierwszym planie mamy wielki biust Karoliny.

Karolina Szostak od czasu swojej wielkiej metamorfozy dzielnie trwa przy nowej wadze. Dziennikarka utrzymuje wspaniałą sylwetkę i nie dopuszcza do siebie efektu jojo. Karolina jest obecnie jedną z najseksowniejszych dziennikarek Polsatu. Jej relacje sportowe cieszą się wielkim powodzeniem wśród kibiców sportowych. Prezenterka uwielbia media społecznościowe, za pośrednictwem których utrzymuje stały kontakt ze swoimi wiernymi fanami.

Gwiazda Polsatu bardzo często prezentuje internautom swoje szałowe stylizacje, relacjonuje wakacje, ferie oraz inne podróże. Karolina lubi się chwalić swoim życiem, które bez wątpienia jest bardzo barwne i ciekawe. Szostak kocha także eventy, na których świeci jak gwiazda na ściankach uszczęśliwiając swoim zmysłowym widokiem fotoreporterów. Karolina jest zawsze seksowna, uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do świata. Dziennikarka pamiętała nawet aby złożyć życzenia swoim fankom z okazji Dnia Kobiet!

Kobiety kochane, cudownych uśmiechów, miłości, słońca życzę Wam przez cały rok. Wszystkie kobiety zasługują na to co najlepsze, chwilo trwaj – napisała Karolina.

Pod tym ekspresyjnym wpisem piękna dziennikarka wkleiła swoje gorące foto, na którym pierwsze skrzypce graja jej wielkie nagie piersi. Karolina lubi eksponować swój ładny biust, jednak raczej rzadko wystawia go aż tak bardzo. Widok apetycznego dekoltu Karoliny rozpalił zmysły internautów. Zdjęcie dziennikarki spodobało się kobietom, które dziękowały swojej idolce, za tak miłe życzenia:

  • Wzajemnie kochana
  • Piękna
  • Ładnie Ładnie
  • Jak piękna
  • Pięknie Pani wygląda. To prawda, że wszystkie kobiety zasługują na to co najlepsze i fajnie, że jest taki dzień jak dziś, że mogą o tym sobie przypomnieć.
  • Jakie cycuszki
  • Dekolt wymiata!
  • Piękna jesteś Karolina uśmiechnięta zawsze śliczna czy wolna

Jak wam się podoba biust Karoliny Szostak?

Karolina Szostak w butach, które jeszcze niedawno były szczytem obciachu. Bardzo odważny wybór

Czerwień Martini zdominowała pokaz mody, ale królowa koloru była tylko jedna! Karolina Szostak zmiotła konkurencję w pył!

Karolina Szostak przyłapana z torbą kalorycznych faworków z luksusowej cukierni! A co z jej dietą?


Karolina Szostak zaświeciła biustem na Dzień Kobiet

Karolina Szostak zaświeciła biustem na Dzień Kobiet

Karolina Szostak - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Karolina Szostak - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Karolina Szostak na łóżku

Karolina Szostak na łóżku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×