Szukaj

Karolina Szostak postanowiła poprawić urodę. Pokazała zdjęcie, na którym już widać sporą różnicę

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak postanowiła przejść kolejną metamorfozę. Dziennikarka sportowa ostatnio zachwyca smukłą talią, a teraz chce przywitać widzów stacji Polsat w zupełnie nowej odsłonie. Nie chodzi tu o nową fryzurę. Co zmieniła?

Karolina Szostak jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polsat. Dziennikarka sportowa przyciąga przed telewizory tłumy wiernych fanów i zdecydowanie jest ulubienicą męskiej części widowni. Od zawsze zachwyca urodą oraz kobiecymi kształtami. Wcześniej znana była z nieco okrąglejszej figury. Postanowiła jednak powalczyć o smukłą talię, radykalnie zmieniając dietę. To poskutkowało jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie.

Karolina straciła ponad 30 kilogramów, a od kilku miesięcy prezentuje zupełnie odmienioną sylwetkę. Ma bardzo smukłą talię, którą od niedawna stara się podkreślać stylizacjami. Fani nie szczędzą komplementów pod każdym kolejnym zdjęciem, które dziennikarka publikuje w social mediach. Gwiazda ostatnio uwielbia eksperymentować z fryzurami. Ostatnio zdecydowanie rozjaśniła włosy, a na jej głowie gościły najróżniejsze fryzury. W każdej kolejnej podobała się internautom jeszcze bardziej.

Karolina Szostak zaskoczyła kolejną metamorfozą

Karolina ze względu na pandemię stała się jeszcze bardziej aktywna w social mediach. Gwiazda pokazuje zdjęcia z codziennych sytuacji. Możemy podglądać, jak mieszka, z kim spędza czas i w jaki sposób dba o urodę. Jedna z ostatnich publikacji szczególnie zwróciła uwagę jej fanów.

Szostak, uśmiechając się do obiektywu, pokazała aparat ortodontyczny. Dziennikarka najwyraźniej postanowiła zadbać o jeszcze piękniejszy uśmiech, którym będzie czarować widzów Polsatu przez kolejne lata.

W pracy na wizji piękne białe zęby i szeroki uśmiech zdecydowanie się przydają i Karolina doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego po raz kolejny postanowiła zainwestować sporo wysiłku swój wizerunek. Czekamy na efekt końcowy.


Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak z aparatem ortodontycznym

Karolina Szostak z aparatem ortodontycznym

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×