Szukaj

WPADKA Karoliny Szostak na wizji. Śmieje się z niej połowa internautów

Karolina Szostak jak schudła, nowa dieta

Karolina Szostak przysnęła na wizji

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Ostatnio przekonała się o tym Karolina Szostak, która podczas nagrania programu, zaliczyła gafę, którą zapamięta na długo. Zapewne mało kto by ją wychwycił, gdyby nie fakt, że dziennikarka opublikowała ją w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie Szostak jest jedną z popularniejszych dziennikarek. Zasłynęła przede wszystkim swoją spektakularną metamorfozą. Zastosowała post dr Ewy Dąbrowskiej, zmieniła swoje życie i zrzuciła sporo nadprogramowych kilogramów. Zyskała nie tylko nową sylwetkę, ale także zdrowsze życie.

Pomimo upływu czasu, nadal udaje się jej utrzymać figurę. Dzięki temu Szostak zyskała nie tylko podziw, ale i szacunek wielu osób, a jej działania w social mediach śledzi około 140 tysięcy obserwatorów. Karolina ma też spory dystans do siebie, co udowodniła w ostatnim wpisie.

Niedawno podczas nagrania programu na chwilę przymknęła oczy. Czyżby planowała uciąć sobie krótką drzemkę i myślała, że nikt tego nie zauważy? A może światła w studio były bardzo rażące? Dziennikarka do tej sytuacji postanowiła odnieść się na Instagramie. 

Publikując zdjęcie ze studia, opatrzyła je zabawnym komentarzem, który nie pozostawia złudzeń dlaczego ta sytuacja miała miejsce:

#hmmmm #chybaprzysnęłam #nieeeee #torelax dla oczu #sesja #polsat

Cała sytuacja rozbawiła internautów, którzy gratuluję Karolinie dystansu do siebie i godnego podziwu optymizmu.

Nie da się ukryć, że relaks dla oczu jest wskazany, nawet jeśli jest się na oczach tysiąca osób. Chwilowa przerwa to przecież nic złego.

Karolina Szostak zdeklasowała wszystkie gwiazdy w swoich złotych spodniach! Takich nie ma nawet Michał Szpak!

Co się stało z włosami Karoliny Szostak?! Z każdym kolejnym zdjęciem jej fryzura wyglądała coraz gorzej

Karolina Szostak na event kosmetyczny wskoczyła w magiczne buty od Lady Gagi! Istny odlot modowy!


Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×