Szukaj

Mega gafa Karoliny Szostak na Instagramie! Zaliczyła wpadkę najgorszą z możliwych! Poskładacie się ze śmiechu

Karolina Szostak na swoim Instagramie pochwaliła się jednym ze swoich posiłków. Przy okazji zaliczyła wpadkę najgorszą z możliwych. Wydało się, jak negocjuje z markami posty sponsorowane.
Karolina Szostak wpadka na Instagramie

Karolina Szostak to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek, która w ciągu ostatnich kilku lat straciła sporo nadprogramowych kilogramów. Nic więc dziwnego, że obecnie gwiazda swoją idealną figurę próbuję utrzymać i w tym celu stosuje odpowiednią dietę.

Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że właśnie dlatego korzysta z pomocy cateringu dietetycznego. W środowy wieczór chciała się pochwalić kolejnymi pysznościami, które jej dostarczono. Wstawiła więc odpowiednie zdjęcie i wpis, który rozbawił internautów.

Dlaczego? Okazuje się bowiem, że Karolina, oprócz opisu, w poście zawarła też sugestię, którą skierowali do niej twórcy cateringu. Przez długi czas obserwatorzy gwiazdy, poza opisem produktu, pod zdjęciem mogli przeczytać także następujące słowa:

Karola, wrzuć pls posta na insta do siebie jak możesz.

Minęła dłuższa chwila, zanim gwiazda zorientowała się, że popełniła gafę. Chociaż teraz Szostak wpis edytowała, screeny z jej wpadką błyskawicznie obiegły sieć. Z pewnością przy następnej publikacji dziennikarka będzie bardziej ostrożna.

 

Zobacz: Opalona Karolina Szostak pokazała się w seksownym bikini na jachcie! Gwiazda Polsatu wygląda jak Jennifer Aniston w Saint Tropez!

Zobacz: Wściekła Karolina Szostak szykuje ostre działa na Gojdzia: “Krzysiu, uważaj!”. To będzie słodka zemsta za ujawnienie jej wielkiego sekretu! [WIDEO]

Zobacz: Seksowna Szostak wie jak namieszać w internecie! Gwiazda Polsatu pokazała się z dzieckiem! Świat oszalał!


Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×