Szukaj

Karolina Szostak w mini i z przepastnym dekoltem w studiu Ligi Mistrzów obstawia wynik meczu. Z takim wsparcie Lewy musi wygrać

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z pracy. Dzisiaj finał Ligi Mistrzów i jeden z najważniejszych meczów w karierze Roberta Lewandowskiego. Dziennikarka w czarnej mini i z przepastnym dekoltem wspiera piłkarza. Fani oczarowani.

W niedzielę, 23 sierpnia, o 21, rozpoczął się wspaniały mecz. Drużyna Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium, zagrał z Paris Saint-Germain. Niemiecki team ma na koncie pięć triumfów w Pucharze Europy i Lidze Mistrzów, więc jeśli wygra finał, awansuje na trzecie miejsce w klasyfikacji wszech czasów. Jeszcze większe znaczenie ma tryumf dla Lewego, bo byłoby to zwieńczenie jego wspaniałej kariery.

W studiu Polsatu, żeby komentować te niezwykle emocjonujące rozgrywki, pojawiła się Karolina Szostak.

Karolina Szostak w studiu Polsatu. Jak wyglądała?

Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę. Dziennikarka kilka lat temu przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej. Przez określoną liczbę dni jadła tylko owoce i warzywa, oczyszczając organizm. Efektem ubocznym takiego sposobu odżywiana jest utrata kilogramów. Szostak zgubiła ich aż 30 i tego się trzyma. Nie odpuszcza nawet w święta. Wyjątek zrobiła w swoje urodziny, które niedawno obchodziła.

Kiedy pojawia się w studiu Polsatu, zawsze zachwyca. Raz, że wśród ekipy działu sportowego nie ma zbyt wielu pań, dwa, zawsze dba o to, żeby wyglądać rewelacyjnie.

Nie inaczej było podczas niedzielnego finału Ligi Mistrzów. Szostak pokazała się w czarnej mini z przepastnym dekoltem. Wyprostowała włosy i postawiła na niebotyczne, metaliczne szpilki. I jak tu oglądać mecz?

Niemniej Szostak, jak zawsze profesjonalna, zachęcała swoich obserwujących do typowania wyników. Jak wiadomo mecz Bayernu z PSG budzi w Polsce spore emocje, a to za sprawą Roberta Lewandowskiego, który marzy o pucharze.

Oprócz głosów wspierających Roberta i jego drużynę, pod postem Karoliny pojawiła się cała masa komplementów. Z takim wsparcie Lewy ma wielką szansę spełnić swoje największe zawodowe marzenie.


Karolina Szostak w czarnej mini

Karolina Szostak w czarnej mini

Karolina Szostak w czarnej mini

Karolina Szostak w czarnej mini

Karolina Szostak świętuje urodziny

Karolina Szostak świętuje urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×