Szukaj

Od pasa w górę dama, a od pasa w dół? Tak wygląda Karolina Szostak w pracy! Tego nie zobaczycie na wizji!

Karolina Szostak dama

Karolina Szostak dama

Jak Karolina Szostak ubiera się na wizję?

Karolina Szostak pochwaliła się zdjęciem zza kulis nagrywania swojego programu. Gwiazda pokazała w jaki sposób kompletuje stylizację przed wejściem na wizję. Jej wygląd może nieco zaskakiwać – od góry elegancka, na dole zaś nie do końca. Co zakłada na nagrania do studia telewizyjnego? Zobaczcie zdjęcie!

Telewizja kłamie. Nie jest to jedynie cyniczne stwierdzenie, którym przeciwnicy nowoczesnych mediów walczą ze stacjami telewizyjnymi, a stwierdzenie faktu. Na wizji, w programach talent-show, w paradokumentach, a nawet w popularnych reality-show, większość sytuacji jest z góry zaplanowanych i wyreżyserowanych dla osiągnięcia lepszego efektu. Okazuje się, że nawet w programach informacyjnych można odrobinę „pościemniać”. Karolina Szostak pokazała jak!

Od kiedy przeszła swoją spektakularną metamorfozę, Szostak chętnie sięga po obcisłe sukienki z głębokimi dekoltami i szpilki, bez których widujemy ją tylko zimą – a i wtedy zastępuje je raczej wysokimi obcasami niż śniegowcami. Fani byli więc zaskoczeni gdy okazało się, że Karolina w studio nagraniowym odrobinę „oszukuje” przed kamerami. Gwiazda pokazała zdjęcie zza kulis nagrań i okazało się, że jedynie od pasa w górę jest tak elegancka, jak można się tego spodziewać po dziennikarce. Od pasa w dół zaś, Karolina stawia na wygodne jeansy i sportowe obuwie. Oczywiście kamera nie łapie jej tak nisko, więc Szostak może sobie „oszukiwać” do woli. 😉

Lubicie ją w takim wydaniu czy wolicie jednak kreacje z czerwonego dywanu?

Karolina Szostak zmiotła konkurencję w pył! Na gali Polsatu wyglądała jakby wróciła prosto z rozdania Oscarów!

Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

Karolina Szostak już wystrzeliła sylwestrowe fajerwerki! Dziennikarka zmieniła fryzurę! Wygląda teraz dokładnie jak Jennifer Lopez!


Karolina Szostak w pracy

Karolina Szostak w pracy

Karolina Szostak w złotej kurtce

Karolina Szostak w złotej kurtce

Zimowa stylizacja Karoliny Szostak

Zimowa stylizacja Karoliny Szostak

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×