Szukaj

Ramówka Polsatu: Karolina Szostak z mokrymi włosami! Jej sukienka prawie się rozleciała na czerwonym dywanie!

Karolina Szostak ostatnio przeszła sporą metamorfozę i każde jej publiczne pojawienie się, powoduje ogromne zainteresowanie. Zobaczcie, jak wyglądała podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu.

Karolina Szostak - jesienna ramówka Polsat 2019

Karolina Szostak kocha media społecznościowe, za pośrednictwem których utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Gwiazda Polsatu regularnie wkleja na swój profil piękne zdjęcia z wakacji oraz z domowych pieleszy. Chętnie dzieli się swoim nowym wyglądem. Zresztą jest czym. Dziennikarka prezentuje się bardzo ciekawie. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że stylizacja, jaką wybrała na prezentację jesiennej ramówki Polsatu, była jedną lepszych.

Zobacz: Jesienna ramówka Polsatu 2019 – kreacje gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Julia Wieniawa, Reni Jusis

Karolina Szostak z mokrymi włosami – jesienna ramówka Polsat 2019

Karolina Szostak postawiła na zawsze modną czerń. Sukienka z długim rękawem, którą wybrała, idealnie eksponowała piękny biust i zjawiskowe nogi dziennikarki. Kreacja zbudowana była w stylu kopertowym. Jej dół częściowo zdobiły pióra, podobnie, jak odpowiednio dopasowaną do całości, torebkę. Efektowne zdobienie „dało o sobie znać” – na czerwonym dywanie można było zauważyć kilka piór, które oderwały się od sukni. Mamy nadzieję, że do końca imprezy look Karoliny przetrwał bez większych szwanków.

Do tego dobrała czarne sandałki na koturnie, które jeszcze bardziej wyciągały jej i tak długie do nieba i zgrabne nogi.  Dopełnienie stylizacji była fryzura i makijaż.

Włosy w stylu wet look oraz bardzo podkreślone oczy były kropką nad i wieczorowego wizerunku gwiazdy. Karolina Szostak wyglądała bardzo stylowo, ale też z pazurem.

Zobacz: Ramówka Polsatu. Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka wzrusza do łez. Ponad setka gwiazd uczciła pamięć producenta

Zdecydowanie widać, że francuskie wakacje posłużyły Karolinie Szostak. Jest wypoczęta, pięknie opalona i z pewnością naładowała akumulatory na kolejny sezon pracy w telewizji Polsat. To, że jest sztandarową gwiazdą tego programu zobowiązuje. Dziennikarka zdecydowanie sprosta nowym zadaniom, z taką energią i wyglądem można przenosić góry.

Jesteśmy zachwyceni!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu – od jej głębokiego dekoltu nie dało się oderwać wzroku. I jeszcze potem te wygibasy na scenie!


Karolina Szostak na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Karolina Szostak na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Uśmiechnięta Karolina Szostak na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Uśmiechnięta Karolina Szostak na ściance - jesienna ramówka Polsat 2019

Karolina Szostak buty - jesienna ramówka Polsat 2019

Karolina Szostak buty - jesienna ramówka Polsat 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×