Szukaj

Chuda jak nitka Karolina Szostak pozuje w krótkiej fryzurze. Ścięła swoje długie włosy?

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak dołączyła do osób, które bojkotują Blue Monday. Na fotografii, którą opublikowała nie ma ani odrobiny smutku. Jest za to szczupluteńka, piękna kobieta w zmienionej fryzurze. Czy dziennikarka pozbyła się swoich długich włosów?

Karolina Szostak to niekwestionowana mistrzyni stylu. Zasłynęła z niesamowitej metamorfozy, a teraz może się pochwalić rewelacyjną figurą, którą eksponuje podczas licznych wyjść, na ściankach i na wizji. A jest się czym pochwalić. Oprócz nienagannej sylwetki, dziennikarka charakteryzuje się też bujną czupryną. Na poniedziałkowym zdjęciu jednak widać, że włosów jakby obyło. Czy Karolina je ścięła?

Karolina Szostak – czy ścięła włosy?

Na fotografii, którą Karolina Szostak opublikowała w poniedziałek, zwany Blue Monday, dziennikarka wygląda zjawiskowo, mierząc sukienkę u Violi Piekut.

Na podwójnym zdjęciu, pozuje ubrana w obcisłą, czarna kreację do połowy łydki, która szczelnie przylega do jej niesamowicie szczupłej sylwetki. A gdzie jej włosy? Czy je ostrzygła? Nie, to tylko efekt przymierzania. Pasma schowały się pod sukienką, ale na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Karolina zmieniła fryzurę. Trzeba przyznać, że efekt dosyć ciekawy.

Gdyby jednak dziennikarka zdecydowała się którego dnia skrócić włosy, już dzisiaj może być pewna, że będzie wyglądać świetnie.

Czy to jest #bluemonday #??? – zapytała, podpisując fotografię.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, obserwujący chętnie komentowali jej post.

  • Karola ale z Ciebie szpila.
  • Aleś Ty teraz szczupła!
  • Myślałam ze to Chodakowska.
  • Czy to jest niezła czika, mój Bożu, piękna – piszą internauci.

Okazuje się, że nie tylko my daliśmy się nabrać pierwszemu wrażeniu. Karolina nie ścięła włosów, tym razem… Nie da się jednak ukryć, że jej figura robi wrażenie.

Zobacz: Karolina Szostak z lwią grzywą na Gali Mistrzów Sportu 2020! Takiej fryzury jeszcze nie miała


Karolina Szostak - czy obcięła włosy?

Karolina Szostak - czy obcięła włosy?

Karolina Szostak – Gala Mistrzów Sportu 2020

Karolina Szostak – Gala Mistrzów Sportu 2020

Karolina Szostak - VIVA! Photo Awards 2019

Karolina Szostak - VIVA! Photo Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×