Opalona Karolina Szostak pokazała się w seksownym bikini na jachcie! Gwiazda Polsatu wygląda jak Jennifer Aniston w Saint Tropez!

Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak w ostatnim czasie przebywała na Mazurach. Podczas swoich krótkich wakacji dziennikarka zaliczyła wyścigi konne, wizytę u przyjaciółki oraz błogie lenistwo w trawie. Swój pobyt w krainie tysiąca jezior gwiazda zakończyła prezentacją swoich wdzięków w bikini na jachcie!

Karolina Szostak doskonale wie, jak wykorzystać każdą chwilę wakacyjnego szaleństwa. Gwiazda Polsatu nie potrzebuje bajkowej plaży w Dubaju, aby zrobić wielkie internetowe show. Ostatnio prezenterka serwisów sportowych wybrała się do Gałkowa, gdzie w towarzystwie licznie zgromadzonych gwiazd zaliczyła medialne zawody konne. Następnie odwiedziła swoją przyjaciółkę, która niedawno została mamą. Przy tej okazji dziennikarka strzeliła sobie słodkie foto z wózkiem, którym natychmiast wywołała wielką burzę w mediach plotkarskich.

Ostatnim etapem pobytu Karoliny na Mazurskich jeziorach był błogi relaks na luksusowym jachcie. Szostak w promieniach wakacyjnego słońca wyskoczyła z modnych ciuszków, aby w pełni zaprezentować swoją fantastycznie odchudzoną sylwetkę. Piękna dziennikarka leży na pokładzie jachtu w seksownym bikini. Karolinie towarzyszy zgrabna przyjaciółka. Tym widowiskowym opalaniem Szostak natychmiast pochwaliła się na swoim profilu. Internauci wreszcie mają okazję podziwiać swoją ukochaną idolkę w pełnej roznegliżowanej krasie. Na pierwszym planie są oczywiście obłędnie zgrabne nogi gwiazdy!

Zdjęcie dziennikarki w bikini rozpaliło cały internet. Fani oszaleli na widok lezącej na pokładzie jachtu Karoliny. Nikogo ten fakt nie dziwi bowiem gwiazda Polsatu faktycznie wygląda zjawiskowo. Na pierwszy rzut oka można ją pomylić z Jennifer Aniston opalającą się na jachcie w Saint-Tropez.

Karolina ma ciało jak marzenie! Czekamy na kolejne fotki w bikini!

Zobacz: Karolina Szostak przerwała swoją głodówkę! Gwiazda została przyłapana na jedzeniu fast foodu!

Zobacz: Seksowna Karolina Szostak zaprezentowała płaski brzuch, zgrabne nogi oraz piękny biust! Są także markowe klapeczki za 2 tysiące złotych!

Zobacz: Szostak zrobiła sobie lwią grzywę! W nowej fryzurze wygląda jak rasowa tygrysica!


Karolina Szostak w bikini opala się na jachcie na Mazurach

Karolina Szostak w bikini opala się na jachcie na Mazurach

Karolina Szostak z wózkiem

Karolina Szostak z wózkiem

Karolina Szostak z rozwianym włosem i krótkiej mini pokazała zgrabne nogi

Karolina Szostak z rozwianym włosem i krótkiej mini pokazała zgrabne nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×