Karolina Szostak „kurczy się” w oczach na diecie 600 kcal. Fani błagają: „Już niech Pani nie chudnie”

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak dodała nowy wpis na Instagramie, w którym zaprezentowała swoją sylwetkę. Jedna z internautek skierowała do niej złotą radę. Poprosiła, by dziennikarka przestała się odchudzać.

Karolina Szostak od wielu lat jest związana z Polsatem i wyrosła na jedną z kluczowych gwiazd stacji. Radzi sobie świetnie w uważanym za męski zawodzie komentatora sportowego. Prezenterka zasłynęła też dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Wybrała post doktor Ewy Dąbrowskiej. Przez określony czas spożywała wybrane warzywa i owoce. Dzięki temu oczyściła organizm. Efektem ubocznym była utrata kilogramów. Gwiazda zgubiła ich aż 30.

Szostak od tego momentu co jakiś czas komentuje swój sposób odżywiania. Niedawno pochwaliła się na Instastory, że przeszła na restrykcyjną dietę pudełkową, którą opracowano według zasad leczniczo-oczyszczającej diety. Na śniadanie wybrała szarlotkę jabłkowo-marchwiową, która zawierała ponad 120 kalorii. Przy okazji zdradziła, że dobowa dawka nie przekracza 600 kalorii.

Karolina Szostak pochwaliła się sylwetką. Internauci twierdzą, że powinna zrezygnować z diety

W połowie sierpnia Karolina Szostak zaprezentowała pierwsze efekty metamorfozy. Pojawiła się na jednym z pokazów mody, który odbywał się w Gdyni. Ubrała się w różową mini, która odsłoniła jej szczupłe nogi (zdjęcia tutaj). Dwa tygodnie później gwiazda Polsatu pochwaliła się kolejnym zdjęciem, na którym eksponuje sylwetkę.

Szostak podzieliła się fotografią zrobioną w windzie. Postanowiła wykorzystać okazję i ucięła sobie drzemkę. Uwagę przyciąga jej stylizacja. Wybrała białą marynarkę ze złotymi guzikami, pod którą włożyła ciemną bluzkę z głębokim dekoltem, a także kolorystycznie dobrane spodnie. Sięgnęła też po skórzane, czarne buty. Postawiła na rozpuszczone włosy, a także delikatny makijaż.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Jedna z fanek gwiazdy postanowiła wykorzystać okazję i skierowała do Karoliny złotą radę;

Pani Karolinko już niech Pani nie chudnie bo teraz jest super …a potem to już będzie nie fajnie kobietka powinna mieć troszkę krągłości.

Tym wpisem rozpoczęła dyskusję. Gdy jedni zgadzali się z jej zdaniem, drudzy uważają, że nie ma racji:

  • Ja też tak myślę. Teraz jest ok.
  • A niech chudnie ile chce. To chyba Jej sprawa.
  • Juz sie nie odchudzaj Karolinka.
  • Karolina jesteś bardzo piękną kobietą.

Na ten moment Karolina Szostak nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.


Karolina Szostak pochwaliła się sylwetką

Karolina Szostak pochwaliła się sylwetką

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×