Szukaj

Karolina Szostak wykończona intensywnym weekendem lewituje w deszczu! Takiej odjechanej foty gwiazda Polsatu jeszcze nie miała!

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak ostatni weekend spędziła w Trójmieście, zaliczając pokaz mody koncert gwiazdy na Openerze oraz spędziła szalone chwile na sopockiej plaży. Jej ostatnie zdjęcie jest już hitem lipca

Karolina Szostak w ostatnim czasie na nudę narzekać nie powinna. Gwiazda Polsatu wybrała się bowiem na Mazury, a następnie odwiedziła Trójmiasto. W Sopocie Karolina wzięła udział w pokazie nowej kolekcji polskich projektantów Paprocki&Brzozowski, zaliczyła koncert Kylie Minogue na Open’erze oraz spędziła romantyczne wieczory na sopockiej plaży z Magdą Steczkowską. Po takiej dawce emocji prezenterka powinna być lekko zmęczona. Niestety pogoda się pogorszyła więc Karolina nie mogła sobie poleżeć błogo na plaży.

Przed powrotem do Warszawy prezenterka postanowiła pożegnać się z morzem. Wybrała się zatem na pobliską plażę rozkoszując się letnim deszczem. Karolina na spacer w deszczu ubrała niebieskie spodnie typu rybaczki, szarą bluzę, białe adidasy oraz brązowy modny prochowiec. W takiej romantycznej wersji Szostak zaprezentowała swój spektakularny taniec w deszczu.

Na profilu dziennikarki pojawiła się znakomita fotka, na której Karolina lewituje w powietrzu śmiejąc się przy tym od ucha do ucha. Widok szczęśliwej, fruwającej Karoliny rozbawił jej fanów, którzy natychmiast wkleili kilka ciekawych komentarzy:

  • Piękna Fotka
  • Super zdjęcie
  • Karolina umiesz latać
  •  Jesteś szalona dziewczyna
  • Piękna jak zawsze

Sami zobaczcie, jak Karolina polatała sobie w deszczu.

Wściekła Karolina Szostak szykuje ostre działa na Gojdzia: “Krzysiu, uważaj!”. To będzie słodka zemsta za ujawnienie jej wielkiego sekretu! [WIDEO]

Opalona Karolina Szostak pokazała się w seksownym bikini na jachcie! Gwiazda Polsatu wygląda jak Jennifer Aniston w Saint Tropez!

Wystrojona Karolina Szostak została królową sopockiej nocy! W gigantycznych szpilkach i zmysłowej mini pojawiła się o zmroku na plaży!


Karolina Szostak tańczy w deszczu

Karolina Szostak tańczy w deszczu

Karolina Szostak w deszczu

Karolina Szostak w deszczu

Karolina Szostak w szpilkach i mini w Sopocie

Karolina Szostak w szpilkach i mini w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×