Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Karolina Szostak potrzebuje botoksu na gwałt! Wszystko przez te widoczne zmarszczki!

Karolina Szostak wstrzyknie sobie botoks?


Karolina Szostak skorzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę i zachwyciła swoją figurą miliony Polek. Stała się inspiracją, a naturalnej urody i wdzięku może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Gwiazda nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, nie czuła takiej potrzeby i uważała, że wygląda pięknie. Najwyraźniej zupełnie innego zdania jest mama Karoliny, która namawia ją na… skorzystanie z dobrodziejstw medycznego postępu:

Spojrzała na moją twarz i powiedziała: „Policzki masz ładne, wszystko jędrne, ale tu, na czole, to już by się przydał jakiś botoks, bo widać ci zmarszczki – zdradziła w rozmowie z Super Expressem Szostak

Jak myślicie, gwiazda ugnie się pod namowami mamy? Zabiegi medycyny estetycznej są niezwykle popularne wśród gwiazd i wcale nie chodzi tu o bardzo inwazyjne wpływanie na ciało. Ot, wygładzanie zmarszczek, pobudzanie kolagenu, nieznaczne powiększenie ust – jesteśmy zdania, że Karolina wcale ich nie potrzebuje. I bez tego wygląda pięknie!

Zdecydowalibyście się na którąś z szeroko reklamowanych w mediach kuracji? Jeśli tak, to na jaką?

Latem butelka wody, a jesienią? Karolina Szostak zawsze nosi ze sobą termos z domowym eliksirem młodości!

Karolina Szostak zafundowała sobie nową spektakularną metamorfozę! Całkowicie zmieniła swoją fryzurę!

Karolina Szostak jak szesnastka! Ledwo zakryła pośladki odsłaniając odchudzone nogi!

 

Czy zdarzało Ci się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?Komentarzy: 1


Gość | 13 listopada 2017, 14:22

Jakie kulosy !!! Współczuje jej.. żyć każdego dnia w strachu że jak zjem za dużo to znowu przywalę na masie…masakra nie zazdroszczę jej takiego życia bo co to za życie jak nawet nie można sobie zjeść porządnie w obawie że się przywali na wadze…już chyba wolałabym być gruba niż martwić się o efekt jo-jo w jej przypadku to tylko kwesta czasu… dziennikarze i danie piśmidła tylko czekają ąz przywali ma kilogramach.


Dodaj komentarz
×