Rozstanie z partnerem i walka z chorobą. Karolina Szostak długo ukrywała przed światem osobiste dramaty. „Jestem w trudnym momencie”

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak w magazynie Viva! opowiedziała o rozstaniu z partnerem i walce z chorobą. Gwiazda podzieliła się osobistymi dramatami, które miesiącami skrywała przed światem.

Karolina Szostak jest jedną z głównych gwiazd telewizji Polsat. Świetnie sobie radzi w uważanym za męski zawodzie komentatora sportowego. Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji stacji. Dziennikarka zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. To właśnie z nimi podzieliła się efektami spektakularnej metamorfozy – niedawno ścięła aż 15 cm włosów (zdjęcia tutaj).

Podobno Szostak przez pewien czas spotykała się z przystojnym mężczyzną. Tak przynajmniej twierdził tygodnik Twoje imperium, który opublikował zdjęcia pary ze wspólnych zakupów. Nie szczędzili sobie czułości, przeglądając oferty sklepów w galeriach handlowych. Zarówno Szostak, jak i jej partner mieli na twarzach maseczki, przez co w pierwszej chwili trudno było ich rozpoznać.

Gdy tygodnik chciał się dowiedzieć, kim jest mężczyzna, dziennikarka zdecydowała się na bardzo wymowny komentarz:

Chcieliśmy namówić Karolinę Szostak na zwierzenia na temat przystojniaka u jej boku, ale nie odpowiedziała na próbę kontaktu. Nie jest zatem wykluczone, że ta znajomość nie jest jej obojętna. Bo nigdy wcześniej nie zasłaniała się milczeniem w takich sytuacjach — podawał magazyn.

Karolina Szostak rozstała się z partnerem. Co się stało?

Chociaż wydawałoby się, że Karolina Szostak lada moment przedstawi swojego partnera światu, ich związek dobiegł końca. Dziennikarka potwierdziła te informacje w rozmowie z Vivą!: 

No cóż, miłość gdzieś jest. Gdzieś krąży. Jestem po zakończonym związku. Ale mamy pandemię, trudno kogoś poznać, a ja nie korzystam z portali randkowych. Znowu mi zarzucą, że opowiadam o nieudanym związku albo o odchudzaniu, ale może to właśnie jest normalne, tylko inni o tym nie mówią?

Gwiazda Polsatu dodała, że rozstania są dla niej skomplikowane. Nie umie z dnia na dzień przestać kochać:

Jestem w trudnym momencie. Przeżyłam z kimś fajny czas, który się skończył, ale zawsze myślę, że gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się drugie. Dotyczy to nie tylko związków i miłości […] Rozstanie jest skomplikowane. Ja nie jestem osobą, która z dnia na dzień przestaje kochać. Chyba że związek wypalił się wcześniej.

Karolina powiedziała, że z upływem czasu inaczej podchodzi do tematu miłości. Nadal nie rozumie jednak, co oznacza, gdy partner mówi, że potrzebuje wolności w związku:

Mam już dystans, poznałam życie, ludzi, potrafię zdobyć się na większą tolerancję. Chociaż wciąż mam problem, kiedy facet mówi, że potrzebuje w związku wolności. Nie wiem, co to znaczy. To, że che wyjść raz na jakiś czas sam z kumplami, czy że nie chce się angażować? Pandemia spowodowała, że ludzie byli ze sobą blisko. Za blisko. Nie było gdzie wyjść, schować się. Ludzie wariowali, rozegrało się wiele dramatów. Najbardziej ucierpiały dzieci.

Gwiazda Polsatu zdradziła, że nie wie, czy jej relacja skończyła się przez pandemię. Zdaje sobie sprawę, że uczucie między nimi się wypaliło:

Tak naprawdę nie wiem. Nie chce mi się tego analizować, to nie ma sensu. Wypalił się. Zabrakło kropki nad i. Może to nigdy nie była miłość? Może wszystko wcześniej się skończyło, a pandemia tylko wydłużyła agonię?

Karolina Szostak o chorobie

Karolina Szostak w tej samej rozmowie ujawniła, że rozstanie nie było jedynym bolesnym doświadczeniem w ostatnim czasie. Dziennikarka chorowała na koronawirusa:

Byłam bardzo chora w listopadzie. Nie miałam gorączki, ale straciłam węch, lekarz stwierdził zapalenie zatok, potwornie bolały mnie nogi i oczodoły. Przez dwa tygodnie oglądałam seriale, czytałam i spałam. Zrobiłam dwa testy, oba wyszły negatywnie, ale 10 dni temu zrobiono mi kolejny test i okazało się, że mam przeciwciała. Czyli wtedy musiałam przejść covid.

Całość rozmowy można przeczytać w nowym numerze magazynu Viva!, który właśnie trafił do sprzedaży.


Karolina Szostak przeszła metamorfozę

Karolina Szostak przeszła metamorfozę

Karolina Szostak w czarnej stylizacji załatwia sprawy na mieście

Karolina Szostak w czarnej stylizacji załatwia sprawy na mieście

Karolina Szostak – wiosenna ramówka Polsatu 2021

Karolina Szostak – wiosenna ramówka Polsatu 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×