Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Zmysłowa Karolina Szostak pokazała dokładnie swoją odchudzoną figurę! Ta obłędna sukienka odsłoniła wszystko!

Karolina Szostak na wakacjach w Grecji

Wygląda fenomenalnie

Karolina Szostak w Grecji

Za oknem szaleje jesień, zrobiło się zimno, zatem o letnich zwiewnych kreacjach gwiazdy mogą sobie jedynie pomarzyć. Za latem tęskni także popularna stylistka gwiazd, Jolanta Czaja, która przypomniała na swoim profilu obłędną sesję zdjęciową Karoliny Szostak. Dziennikarka Polsatu, wraz z ekipą magazynu Viva!, była w Grecji, gdzie poddała się urokom słonecznej aury, pozując w pięknych miejscach w seksownych kreacjach.

Wspomnienie lata Karolina Szostak dla Viva w mojej stylizacji. Aż chce się tańczyć nasza słoneczna sesja zdjęciowa z Grecji – napisała stylistka.

Na tym zdjęciu Karolina Szostak wygląda fenomenalnie. Doskonale wyeksponowała swoje zgrabne kształty, które przebijają się przez letnią tkaninę jej kreacji. Karolina jest w białej zwiewnej tiulowej sukni, pokazała w niej wszystko to, co ma pięknego do pokazania. Zatem są zgrabne nogi, szczupła talia i przede wszystkim ładny biust.

Musimy przyznać, że ta grecka sesja Karoliny była wyjątkowo udana. Takie zdjęcia mogą podnieść temperaturę w chłodne jesienne wieczory wszystkim fanom atrakcyjnej dziennikarki sportowej.

Jak wam się podoba sesja Karoliny?

Karolina Szostak zdeklasowała wszystkie gwiazdy w swoich złotych spodniach! Takich nie ma nawet Michał Szpak!

Karolina Szostak wystylizowała się jak nastolatka! Nową figurę podkreśliła świetnie dobranymi ubraniami

 

Karolina Szostak zdeklasowała wszystkie gwiazdy w swoich złotych spodniach! Takich nie ma nawet Michał Szpak!

 Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×