Karolina Szostak opublikowała selfie. Niesforna pierś dziennikarki na pierwszym planie. Internauci nie mogą oderwać oczu od jej dekoltu

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak pokazała na swoim profilu selfie. Nieźle zaskoczyła swoich obserwujących i pokazała głęboki dekolt. Jedna z piersi dziennikarki okazała się wyjątkowo niesforna.

Karolina Szostak przed kamerami zadebiutowała jeszcze jako nastolatka. Mając zaledwie 15 lat, była jedną z prowadzących program 5-10-15, który emitowany był na antenie telewizyjnej Dwójki. Nawiązała współpracę z Polsatem, gdzie od wielu już lat prezentuje wiadomości ze świata sportu w głównym wydaniu serwisu informacyjnego Wydarzenia.

Jakiś czas temu zasłynęła jedną z najgłośniejszych metamorfoz w świecie show-biznesu. Była znana z pełniejszych kształtów, ale postanowiła rozprawić się z nadmiarem zbędnych kilogramów i ostro wzięła się do pracy. Postawiła nie tylko na dietę, ale też aktywność fizyczną. To wszystko dało znakomite efekty.  Czemu zawdzięcza nową figurę? To m.in. efekt diet oczyszczających, o których niegdyś mówiła:

To cudownie oczyszcza organizm ze wszystkich zanieczyszczeń. A we wrześniu robię dwa tygodnie tak zwanej przypominajki. Odrzuciłam też wszystko, co działało na mnie destruktywnie. Nie jem nabiału i pszenicy. Zwracam uwagę na to, by nie łączyć białkowych produktów z węglowodanami. Nie mówię już o przetworzonej żywności! W swojej kuchni bazuję na dużej ilości warzyw i owoców.

Od kilku miesięcy zachwyca smukłą talią, a gdy pojawia się na czerwonym dywanie, wzbudza ogromne zainteresowanie. Jest też bardzo aktywną użytkowniczką social-mediów, gdzie obserwuje ją już prawie 170 tys. internautów. Właśnie opublikowała selfie, a niesforna pierś zrobiła jej figla.

Karolina Szostak pokazała biust na selfie z samochodu

Karolina Szostak jest uważana za jedną z najpiękniejszych dziennikarek w polskiej telewizji. Niejednokrotnie zachwycała stylizacjami na różnego rodzaju imprezach, a z pewnością wie, jak  wyeksponować biust. Tym razem jednak efekt chyba był niezamierzony, bo kiedy robiła selfie w samochodzie, jedna z piersi niesfornie wysunęła się ze stanika.

#jadę do pracy # – napisała Szostak.

Obserwujący profil Karoliny Szostak na Instagramie skupili się nie tylko na prawieniu komplementów ulubienicy, ale też nie mogą oderwać wzroku od jej dekoltu.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Karolina Szostak pokazała pierś na selfie

Karolina Szostak pokazała pierś na selfie

Karolina Szostak - pokaz Paprocki&Brzozowski

Karolina Szostak - pokaz Paprocki&Brzozowski

Karolina Szostak. Jesienny spot Polsatu

Karolina Szostak. Jesienny spot Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×