Epatująca seksem Karolina Szostak przyłapana w ramionach znanego przystojniaka! Czy to jest jej nowy chłopak?

Karolina Szostak partner

Karolina Szostak partner

Karolina Szostak pojawiła się ostatnio na MONTA Beach Volley Club w Warszawie, gdzie spotkała się z zabójczo przystojnym sportowcem. Seksowna gwiazda Polsatu pokazała romantyczne zdjęcie z siatkarzem.

MONTA Beach Volley Club w Warszawie jest jedynym miejscem gdzie odbywają się zawody w siatkówce plażowej. Na ostatniej edycji rozgrywek, oprócz przystojnych siatkarzy, pojawiła się zmysłowa prezenterka sportowa Karolina Szostak. Gwiazda telewizji nie kryła swojego wielkiego poruszenia jakiego doznała na widok rozebranych i opalonych ciał sportowców. Na profilu dziennikarki pojawiło się piękne zdjęcie z zawodów, na którym Karolina jest wtulona w barczyste ramiona przystojnego siatkarza.

Tym szczęśliwcem jest Mariusz Prudel – polski siatkarz plażowy, reprezentant Polski, brązowy medalista mistrzostw Europy 2013 z Klagenfurt am Wörthersee. Mariusz zdobył także tytuł mistrza Europy do lat 23 w siatkówce plażowej oraz wicemistrzostwo Polski seniorów. W Pucharze Świata w Bahrajnie zajął 4. miejsce, co jest wynikiem jakiego nie osiągnął jeszcze żaden Polak. Wraz Grzegorzem Fijałkiem, zdobył kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 i tym samym został pierwszym w historii reprezentantem Polski w siatkówce plażowej na igrzyskach olimpijskich.

Nic dziwnego, że Karolina Szostak natychmiast upatrzyła sobie Mariusza, którego kusiła swoimi zgrabnymi nogami i uwodzicielskim uśmiechem. Szostak wtulona w sportowca o imponującym wzroście 191 cm, wygląda na niezwykle szczęśliwą. Być może coś jest na rzeczy. Karolina od dawna ma słabość do polskich siatkarzy, zawsze kibicowała im podczas ważniejszych rozgrywek. Tym razem jej fascynacja wysokim młodym mężczyzną wygląda bardzo tajemniczo i obiecująco.

Pasują do siebie?

Seksowna Karolina Szostak zaprezentowała płaski brzuch, zgrabne nogi oraz piękny biust! Są także markowe klapeczki za 2 tysiące złotych!

Karolina Szostak przerwała swoją głodówkę! Gwiazda została przyłapana na jedzeniu fast foodu!

Odchudzona Karolina Szostak szykuje się na sezon bikini! Gwiazda sprawiła sobie domową siłownię! Pokazała fotkę!


Karolina Szostak & Mariusz Prudel

Karolina Szostak & Mariusz Prudel

Karolina Szostak na rowerku stacjonarnym

Karolina Szostak na rowerku stacjonarnym

Karolina Szostak rozprawia się z miską makaronu

Karolina Szostak rozprawia się z miską makaronu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×