Karolina Szostak pochwaliła się remontem w swoim apartamencie! Na ten moment czekała prawie 10 lat!

Karolina Szostak dom, mieszkanie, zdjęcia

Karolina Szostak dom, mieszkanie, zdjęcia

Karolina Szostak remontuje mieszkanie

Karolina Szostak jest bezdomna? Na szczęście nie na stałe, ale chwilowo pomieszkuje na kanapie przyjaciółki. Dlaczego? Gwiazda, która zachwyciła swoją spektakularną metamorfozą i stała się idolką tysięcy Polek pod koniec zimy zdecydowała, że czas na generalne wiosenne porządki. Zarządziła remont w swoim apartamencie i uciekła od bałaganu, który się z tym wiąże. Zostawiła Warszawę za sobą i przeniosła się na peryferie.

Teraz mieszkam pod Warszawą u mojej przyjaciółki. Wreszcie po ośmiu latach postanowiłam zrobić generalny remont mieszkania, łącznie ze zrywaniem podłóg. Mam nadzieję, że do Wielkanocy zdążę – zdradziła w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Wygląda na to, że szybko nie opuści kanapy swojej znajomej. Takie remonty pochłaniają sporo czasu i pieniędzy, bez wątpienia nie będzie się więc nudziła. Może napisze kolejną książkę?

Plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Maja Ostaszewska [DUŻO ZDJĘĆ]

Chudziutka Karolina Szostak w seksownej kreacji o rozmiarze XS wygląda jak zawodowa modelka! A pamiętacie jak prezentowała się dwa lata temu?

Gwiazdy na gali Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018: Cleo, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Weronika Książkiewicz


Karolina Szostak i Omenaa Mesah

Karolina Szostak i Omenaa Mesah

Dom Karoliny Szostak

Dom Karoliny Szostak

Kuchnia Karoliny Szostak

Kuchnia Karoliny Szostak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×