Szukaj

Skandaliczne zachowanie serwisu znanej marki AGD – Szostak opisała wszystko na Instagramie. Po awarii jej kuchnia wygląda jak po wybuchu!

Karolina Szostak - piekarnik

Karolina Szostak - piekarnik

Karolina Szostak ma za sobą niezbyt przyjemne przeżycia. O skandalicznym zachowaniu serwisu znanej marki sprzętów AGD opowiedziała w social mediach. Jej kuchnia po awarii wygląda strasznie.

Karolina Szostak na początku pandemii koronawirusa zaszyła się w domu, który opuszczała jedynie, gdy musiała udać się do pracy – podobnie jak miliony ludzi na całym świecie. Większość zobowiązań wypełniała zdalnie. Uaktywniła się także na Instagramie.

Dla wielu przymusowe zamknięcie było ciężkie do zniesienia i spowodowało, że social media stały się oknem na świat. Karolina Szostak, chcąc być w stałym kontakcie z fanami, także pokazywała coraz więcej, publikowała relacje, w których opowiadała o swoim życiu. Z czasem z kilkusekundowych nagrań i zdjęć można było sobie zbudować obraz tego, jak mieszka. Trzeba przyznać, że jest elegancko.

Przypomnijmy, że gwiazda Polsatu jest także po ogromnej metamorfozie, której ważną częścią jest odpowiednia dieta. Prezenterka rozmiłowała się w gotowaniu pysznych i zdrowych dań. Mimo że robi to rzadko, to jednak jest do tego potrzebna dobrze wyposażona kuchnia i to właśnie w tym pomieszczeniu doszło ostatnio do prawdziwego armagedonu.

Katastrofa w kuchni Karoliny Szostak

Karolina Szostak nieprzyjemną historią podzieliła się w social mediach. Napisała, że mimo iż rzadko używa piekarnika, to zamarzyły jej się pieczone jabłka. Po 15 minutach doszło do eksplozji. Pękła, na szczęście dla gwiazdy Polsatu, wewnętrzna szyba sprzętu znanej marki. I tu się zaczyna prawdziwy skandal.

Kiedy Karolina zadzwoniła do serwisu, usłyszała, że niestety, szyb podobnych do tej, której potrzebuje, nie mają na stanie. Przekazali również, że ma czekać na odzew ze strony technika. Jakby tego było mało, stwierdzono, że firma nie odpowiada za awarię, po której kuchnia Szostak wygląda jak po wybuchu:

(…) taka usterka nie zostaje objęta gwarancją i że mam sobie szybę sama kupić i uwaga sama zamontować! Ewentualnie, odpłatnie może przyjechać technik. I na przyszłość podnosić listwę zabezpieczającą szybę i dokładnie czyścić. Pani przez telefon uznała, że Uwaga! ponieważ szyba wybuchła to znaczy było uszkodzenie mechaniczne i nie obejmuje gwarancji.

Na koniec Szostak stwierdziła, że gdyby wybuchła szyba zewnętrzna, to może byłoby bardziej spektakularnie niż jest i ktoś by się sprawą zainteresował.

Karolina Szostak - pęknięta szyba piekarnika

Karolina Szostak – pęknięta szyba piekarnika

Macie podobne doświadczenia z serwisami znanych marek i tak skandalicznym zachowaniem? Zdjęcie, jakie opublikowała Karolina znajdziecie w galerii. Przerażający widok.


Karolina Szostak - pęknięta szyba piekarnika

Karolina Szostak - pęknięta szyba piekarnika

Karolina Szostak - pęknięta szyba piekarnika

Karolina Szostak - pęknięta szyba piekarnika

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

  • Gościu pisze:

    Yhy, szyba wybuchła do środka piekarnika 🙂

  • Pele pisze:

    Prawa do nazwy Grundig wykupili kiedyś Turcy (chyba Beko). Obecne sprzęty tej firmy to już nie to co 30 lat temu.

  • Gość pisze:

    Znana firma AGD Grundig?? Ja myślałam ze tej firmy już w ogóle na rynku nie ma… 25 lat temu to może i telewizor od nich w domu miałam ale teraz to nawet nie wiem czy w komercyjnych sklepach ze sprzętem są oferowane ich produkty…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×