Szukaj

Karolina Szostak nie oszczędza na swoim wizerunku! Gwiazda Polsatu szaleje w butiku Chanel jak Jennifer Aniston! Jej karta kredytowa poszła w ruch!

Karolina Szostak na wakacjach pochwaliła się zakupami

Karolina Szostak na wakacjach pochwaliła się zakupami

Karolina Szostak właśnie jest na urlopie w Cannes. Podzieliła się z fanami zdjęciem przed luksusowym butikiem Chanel. Koniecznie zobacz, co kupiła!

Karolina Szostak, to gwiazda telewizji Polsat. Jest dziennikarka sportową, która w ostatnim czasie zasłynęła ze spektakularnej zmiany sylwetki. Z rozmiaru plus size zeszła do rozmiarów supermodelki z najlepszych wybiegów. Jest inspiracja dla wielu kobiet. Niedawno informowaliśmy, że Karolina spędza urlop nad morzem, dokładnie na Lazurowym Wybrzeżu. Podzieliła się na Instagramie fotografią, na której stoi przed luksusowym butikiem Chanel i przygląda się wystawie:

Zakupy witrynowe #przezokno #papierek #kto się nie przegląda w szybach #wszyscy # – skomentowała.

Obserwujący ją na Instagramie od razu zareagowali mnóstwem komentarzy:

  • Kochana ceny piękne, jak te ubrania
  • Piekielnie cudownie
  • Karola, co kupiłaś?
  • Window shopper

Czy aby na pewno tylko się przygląda? Przecież od razu rzuca się w oczy, że w ręku trzyma torbę marki Chanel, wiec asortyment i, co ważniejsze, ceny marki są jej bardzo dobrze znane. Pewnie niejednokrotnie robiła zakupy w tego typu luksusowych butikach. Dodatkowo Karolina świetnie prezentuje się w letniej stylizacji. Wybrała niezobowiązujący strój, który znakomicie podkreśla letnią opaleniznę i wakacyjny luz, a chanelka niewątpliwie dodaje jej klasy. Widać, że urlop służy dziennikarce.

Zobacz: Opalona Karolina Szostak pręży swój śliczny biust o poranku! Gwiazda w szałowej mini podziwia wschód słońca we Francji!

Zobacz: Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła Karolina Szostak! Zdjęcie z plaży obnażyło całą prawdę o boskiej sylwetce gwiazdy!

Zobacz: Opalona Karolina Szostak w stroju kąpielowym spaceruje na plaży jak gwiazda filmowa! Widok jej pięknego ciała zachwycił wszystkich internautów!


Karolina Szostak na zakupach

Karolina Szostak na zakupach

Karolina Szostak opala się na Lazurowym Wybrzeżu

Karolina Szostak opala się na Lazurowym Wybrzeżu

Karolina Szostak na wakacjach

Karolina Szostak na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×