Karolina Szostak schudła jeszcze bardziej. Na najnowszym zdjęciu przypomina Angelinę Jolie

Karolina Szostak, Angelina Jolie, schudła

Karolina Szostak, Angelina Jolie, schudła

Książka Karoliny Szostak o sokach i koktajlach

Karolina Szostak przeszła metamorfozę na miarę gwiazd Hollywood. Prezenterka w niespełna rok schudła ponad 30 kilo. Swoją nową sylwetką zachwyciła wszystkich – projektantów, organizatorów imprez, producentów telewizyjnych shows i wydawców książek. Wartość Karoliny znacznie wzrosła, dzięki spektakularnej metamorfozie zaczęła zarabiać niemalże na wszystkim, co jest związane z jej aktywnością w mediach.

Jednym z projektów, które zagwarantowały Karolinie uznanie publiczności – i ponad 100 tysięcy złotych na koncie – są jej książki. Właśnie na rynku ukazała się trzecia publikacja, w której Szostak opowiada o swojej cudownej przemianie – zawdzięcza ją zdrowym sokom.

Dzięki nowej diecie gwiazda Polsat Sport zyskała jeszcze smuklejszą sylwetkę, a także podpisała kontrakt z marką produkującą odżywcze i niskokaloryczne świeże koktajle owocowe.

Karolina Szostak reklamuje soki. Czy zmieniła dietę?

Karolina Szostak reklamuje soki. Czy zmieniła dietę?

Karolina Szostak jak Angelina Jolie

Na okładce książki Moje spektakularne soki i koktajle (30,99 zł) Karolina Szostak wygląda niesamowicie szczupło. Zaryzykujemy nawet, że swoimi gabarytami zaczyna przypominać Angelinę Jolie, która w opinii wielu uchodzi za wzór kobiecego piękna.

Odkąd trzy lata temu schudłam 30 kg – całkowicie zmieniłam swoje podejście do jedzenia i samo jedzenie. To, że jestem fanką postów i detoksów przeprowadzanych raz na kilka miesięcy, już chyba wszyscy wiedzą. One i zbilansowana dieta pozwalają mi żartować z efektu jo-jo i nadal cieszyć się moją spektakularna metamorfozą. Ale żeby „prowadzić się” jeszcze lepiej, zdrowiej i efektowniej, nauczyłam się wyciskać z wszystkiego, co najlepsze. Z życia, z dnia i w końcu z warzyw i owoców. Robienie soków to moja ulubiona gra w kolory. Chcesz poznać jej zasady? – zachęca Karolina do lektury.

Jak myślicie, czy jeszcze bardziej odchudzona sylwetka Szostak to rzeczywiście efekt nowej diety czy wirtualnego pędzla?

Karolina Szostak przeszła na nową dietę, a przy tym sporo zarobiła! Oto jej prawdziwy sekret na bycie fit!

Epidemia atakuje gwiazdy! Rusin, Kayah, Szostak i Maffashion walczą z paskudną chorobą!

Karolina Szostak przyłapana w drodze do pracy w wielkim swetrze i topornych traperach! Czy nadal jest sexy?

Karolina Szostak czeka na swojego księcia! Wiemy jakie ma wymagania i dlaczego związek z milionerem nazywa porażką?


Książka Karoliny Szostak

Książka Karoliny Szostak "Moje spektakularne soki i koktajle"

Karolina Szostak - okładka drugiej książki

Karolina Szostak - okładka drugiej książki

Książka Karoliny Szostak

Książka Karoliny Szostak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×