Karolina Szostak zaczęła rok z nową fryzurą. Dokładnie zaprezentowała efekty metamorfozy. Pasuje jej?

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Gwiazda wraz z nowym rokiem postanowiła odświeżyć fryzurę. Jak wygląda po metamorfozie?

Karolina Szostak pochodzi z Warszawy, gdzie pracuje jako dziennikarka sportowa, prezenterka telewizyjna, a także reporterka. Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę przed kamerami rozpoczęła już w wieku 15 lat. Prowadziła wtedy program 5-10-15, emitowany przez stację TVP2. Po jakimś czasie zdecydowała się na przejście do Polsatu. Regularnie pojawia się w Wydarzeniach.

Gwiazda ma za sobą udział w programie Dancing with ten Stars. Taniec z gwiazdami. Partnerował jej Andrej Mosejcuk. Ostatecznie uplasowali się na dziewiątym miejscu w tabeli. Szostak słynie z nienagannej urody oraz figury. Tajemnice dobrego i zdrowego wyglądu zdradziła w książkach, których jest autorką: Moja spektakularna metamorfoza, Mój spektakularny detoks, Moje spektakularne soki i koktajle.

Dziennikarka ma prawo o tym pisać. W końcu pięć lat temu wstrząsnęła swoimi fanami, gdy w krótkim czasie schudła aż 30 kilogramów. Od tego momentu utrzymuje swoją wagę. Regularnie przechodzi na rygorystyczną dietę, która ma za zadanie oczyścić jej organizm. Gwiazda zdradziła nieco więcej na ten temat:

To cudownie oczyszcza organizm ze wszystkich zanieczyszczeń. A we wrześniu robię dwa tygodnie tak zwanej przypominajki. Odrzuciłam też wszystko, co działało na mnie destruktywnie. Nie jem nabiału i pszenicy. Zwracam uwagę na to, by nie łączyć białkowych produktów z węglowodanami. Nie mówię już o przetworzonej żywności! W swojej kuchni bazuję na dużej ilości warzyw i owoców.

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą

Karolina Szostak dla wielu jest autorytetem i dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dziennikarka po swojej metamorfozie w mig zyskała sporą rzeszę fanów. Jej profil na Instagramie śledzie blisko 170 tysięcy osób. Poza tym, że informuje tam o kolejnych projektach i daje porady żywieniowe, dzieli się również codziennością. Tym razem gwiazda pochwaliła się metamorfozą.

46-latka postanowiła z początkiem roku wybrać się do fryzjera. Karolina odświeżyła swój kolor oraz nieco skróciła końcówki.

Pasuje jej taka fryzura?


Karolina Szostak po metamorfozie | fot. Instagram.com/aleksandraoleczekhairstylist

Karolina Szostak po metamorfozie | fot. Instagram.com/aleksandraoleczekhairstylist

Karolina Szostak po metamorfozie | fot. Instagram.com/karolinaszostak

Karolina Szostak po metamorfozie | fot. Instagram.com/karolinaszostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×