Szukaj

Umęczona upałem Karolina Szostak leży błogo na trawie! Widok zmysłowej gwiazdy w zielonych kiściach to wakacyjna delicja!

Karolina Szostak upalny weekend spędza błogo na Mazurach. Dziennikarka udała się do krainy tysiąca jezior na prestiżowe zawody jeździeckie, jednak nie zapomina o chwilach błogości i pełnego relaksu. Zobacz jak seksbomba wypoczywa na łonie przyrody.
Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak postanowiła odpocząć na łonie natury, w tym celu piękna gwiazda Polsatu wyjechała na weekend do Gałkowa – na wieś położoną w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, w gminie Ruciane-Nida. W przerwach między zawodami Gałkowo Masters 2019, dziennikarka oddaje się wyciszeniu leżąc błogo na trawie w Rydzewie. Karolina upaja się przyrodą w samotności w mazurskiej wsi, która należy do popularnego turystycznego szlaku Giżycko-Mikołajki.

Karolina Szostak pochwaliła się niesamowitym zdjęciem, na którym ma na sobie seksowne białe szorty, które w pełni odsłoniły jej zgrabne nogi. Do modnych spodenek prezenterka Polsat Sport włożyła żółtą młodzieżową bluzę z kapturem, białe adidasy oraz ciemne stylowe okulary. Zdjęcie leżącej na trawie Szostak natychmiast wywołało spore zainteresowanie wśród jej fanów. Internauci wkleili kilka ciekawych komentarzy. Jeden z nich wydaje się szczególnie interesujący:

Napiłaś się czegoś czy niestrawność po KFC?

Karolina nie odpowiedziała na pytanie fana, jednak wiadomo, że gwiazda od dawna jest na diecie, zatem o kalorycznych zestawach z KFC może raczej pomarzyć.

Zobaczcie jaka sielanka!

Zobacz: Karolina Szostak przerwała swoją głodówkę! Gwiazda została przyłapana na jedzeniu fast foodu!

Zobacz: Seksowna Karolina Szostak zaprezentowała płaski brzuch, zgrabne nogi oraz piękny biust! Są także markowe klapeczki za 2 tysiące złotych!

Zobacz: Szostak zrobiła sobie lwią grzywę! W nowej fryzurze wygląda jak rasowa tygrysica!


Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×