Opalona Karolina Szostak w stroju kąpielowym spaceruje na plaży jak gwiazda filmowa! Widok jej pięknego ciała zachwycił wszystkich internautów!

Karolina Szostak - zdjęcie w bikini

Karolina Szostak - zdjęcie w bikini

Karolina Szostak przebywa obecnie na bajkowych wakacjach we Francji. Gwiazda Polsatu wkleiła już kilka zmysłowych zdjęć z plaży, które wprawiły jej fanów w osłupienie. Dziennikarka w seksownym stroju spaceruje brzegiem morza w Cannes!

Karolina Szostak kocha podróże, zatem kiedy tylko ma chwilę oddechu od pracy, natychmiast pakuje swoją walizkę i wyfruwa do ciepłych krajów. Ostatnio prezenterka serwisów sportowych relaksowała się w Izraelu oraz we Włoszech. Tym razem gwiazda Polsatu wybrała się do Francji, wybierając miejsce bardzo luksusowe. Karolina zatrzymała się bowiem w pięknym hotelu w Cannes, zatem z pewnością czuje się jak festiwalowa gwiazda filmowa.

Atrakcyjna dziennikarka bardzo długo pracowała nad swoją nową sylwetką, wiadomo że Karolinka schudła ponad 30 kilogramów doprowadzając swoje ciało do perfekcji. Obecnie Szostak wygląda zjawiskowo, jest w znakomitej formie, którą przed wakacjami ostro szlifowała na siłowni. Prezenterka przygotowała się do sezonu bikini z wielką starannością zatem teraz z dumą może paradować w kostiumie po plaży. Karolina wkleiła już kilka zdjęć ze swoich wakacji, na których zachwyca seksownym wyglądem.

Karolina w czarnym zmysłowym kostiumie romantycznie spaceruje brzegiem morza, dziennikarka zasłania się od promieni słonecznych jedynie piękną stylową chustą w kolorze pomarańczy. Na fotce można podziwiać jej zgrabne nogi oraz lśniące rozwiane wiatrem włosy. Na drugiej fotce mamy już zbliżenie na samą piękną twarz Karolinki, zatem w pełnej odsłonie widzimy stylowe ciemne okulary dziennikarki oraz ponownie rozwiany zmysłowy włos. Internauci zwrócili również uwagę na spektakularny pierścień, który Szostak z dumą prezentuje na fotce. Być może gwiazda chciała nam przekazać, że właśnie się zaręczyła z milionerem w Cannes?

Czekamy na kolejne śliczne relacje z wakacji.

Zobacz: Wystrojona Karolina Szostak została królową sopockiej nocy! W gigantycznych szpilkach i zmysłowej mini pojawiła się o zmroku na plaży!

Zobacz: Karolina Szostak wykończona intensywnym weekendem lewituje w deszczu! Takiej odjechanej foty gwiazda Polsatu jeszcze nie miała!

Zobacz: Karolina Szostak pokazała się bez makijażu! Widać zmarszczki, piegi i przebarwienia. Tak wygląda seksbomba?


Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak jak nastolatka

Karolina Szostak jak nastolatka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×