Szukaj

45-letnia Karolina Szostak w krótkich spodenkach śmiga po ogrodzie z wielką maszyną. „Forma wyborna”

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak pokazała, jak kosi trawę. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z prac ogrodowych. W krótkich spodenkach śmiga z wielką maszyną i spala kalorie.

Karolina Szostak w sierpniu skończy 45 lat. Starsi widzowie mogą pamiętać ją z debiutu – w 1990 roku pojawiła się w programie dla dzieci i młodzieży 5-10-15. Potem odbywała staż w Teleexpressie. Młoda widownia kojarzy ją z informacjami sportowymi, które prowadzi nieprzerwanie od 2000 roku. Od 20 lat można oglądać ją na antenie Polsatu, gdzie w profesjonalny sposób komentuje to, czym żył świat sportu w ciągu ostatniej doby.

Karolina w 2014 roku wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Była także bohaterką jednego z odcinków programu Mamy cię.  Prywatnie Szostak podobno jest w szczęśliwym związku, o którym nie mówi za wiele. Jedynie z doniesień tabloidów wiadomo, że gwiazda jest zakochana. Niewykluczone, że jej serce skradł mężczyzna, z którym została sfotografowana podczas zakupów w sklepie z pościelą.

Warto również wspomnieć, że Karolina spełnia się jako pisarka. Jest autorką trzech bestsellerów, które opowiadają o jej metamorfozie. Gwiazda zdradziła w nich swój przepis na smukłą sylwetkę. W ciągu trzech lat schudła ponad 30 kilogramów. Najlepiej sprzedającą się publikacją Szostak jest jej debiut literacki – Moja spektakularna metamorfoza.

Karolina Szostak kosi trawę w ogrodzie

Zatem Karolina jest kobietą wszechstronnie uzdolnioną. Żadna praca nie jej obca. Ostatnio udowodniła, że świetnie radzi sobie nie tylko w studiu telewizyjnym, ale także w roli ogrodnika. Dziennikarka na Instagramie pokazała się w luźnej stylizacji. Tym razem możemy podziwiać Szostak jak w krótkich spodenkach kosi trawę:

Nowy wymiar fitnessu – napisała Karolina.

View this post on Instagram

Nowy wymiar fitnessu #???? #sport #relax

A post shared by Karolina Szostak – Official (@karolinaszostak) on

Pod zdjęciem fani wyrazili swój zachwyt nad młodym wyglądem i kondycją aktorki:

  • Pani Karolino 1500 kcal najmniej spalone.
  • Super i tak trzymaj, szacun.
  • Zdaje się, że trochę czasu ci to zajmie.
  • Forma wyborna – piszą w komentarzach.

A jak tam wasza trawa w ogrodzie?


Karolina Szostak kosi trawę

Karolina Szostak kosi trawę

Karolina Szostak w maseczce po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak w maseczce po pracy. Jak wygląda?

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×