Szukaj

Karolina Szostak chwali się salonem. Stanęła w nim wielka lampa. My patrzymy na stylowe wnętrze

Karolina Szostak salon

Karolina Szostak salon

Karolina Szostak pochwaliła się w social mediach swoim salonem. Gwiazda mieszka bardzo przytulnie i stylowo. Na jakie kolory i dodatki postawiła?

Karolina Szostak od kilku miesięcy, podobnie jak miliony Polaków większość swojego czasu stara się spędzać w domu. Wyjątkiem są jedynie wyjazdy do pracy. W czasie wiosennej kwarantanny większość z nas miała okazję, by nadrobić swoje domowe obowiązki, czy oddać się pasjom, na które do tej pory nie mieliśmy zbyt wiele czasu. Dziennikarka, w tym okresie cały czas starała się wypełniać swoje zobowiązania i zdalnie łączyła się ze studiem, gdzie omawiała kolejne wydania informacji ze świata sportu. Gwiazda chętnie zdawała wtedy relacje na swoim Instagramie ze swojego przytulnego home office.

Po kilku tygodniach mogła wrócić do pracy na pełnych obrotach. Stała się jednak bardziej aktywna w sieci i na bieżąco relacjonuje swoim fanom co u niej słychać. Pomimo tego, że rząd nie zdecydował się jeszcze na wprowadzenie takich ograniczeń, jak miało to miejsce wiosną, to Karolina i tak stara się nie narażać swojego zdrowia. Bez potrzeby nie wychodzi z domu, a my dzięki temu możemy podejrzeć, w jakich wnętrzach mieszka. Gwiazda uwiła sobie bardzo przytulne gniazdko.

Karolina Szostak pokazała stylowy salon

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na profilu dziennikarki pojawiło się sporo kadrów z jej czterech kątów. Dzięki nowym wpisom, które pojawiły się w jej social mediach możemy zobaczyć, jak urządziła salon. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo przytulne miejsce.

Gwiazda postanowiła pokazać, jak odpoczywa po pracy. My jednak zwracamy uwagę na to co dzieje się dookoła niej. Widzimy, że w swoim domu stawia na klasykę. Ciemne drewniane podłogi idealnie kontrastują ze śnieżnobiałymi ścianami. Centralnym punktem pokoju dziennego, jest wygodny i dosyć spory narożnik, który służy za miejsce błogiego odpoczynku. Przed nim znajduje się oczywiście telewizor, nad którym widzimy małą kolekcję książek. We wnętrzu nie brakuje także stylowych dodatków. Szczególną uwagę zwraca sporych rozmiarów lampa z abażurem, która wieczorami oświetla pokój. Obok kanapy znajduje się też bardzo pomysłowy stojak na kwiaty w kształcie drabinki. Wnętrze zdecydowanie wydaje się bardziej przytulne dzięki kolorowym poduszkom i plecionemu kocowi, które znajdują się na kanapie. Widać, że gwiazda ceni sobie ponadczasowe rozwiązania.

Jak Wam się podoba mieszkanie Karoliny Szostak?


Karolina Szostak pokazała salon

Karolina Szostak pokazała salon

Karolina Szostak pokazała salon

Karolina Szostak pokazała salon

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×