Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Karolina Szostak i Dominika Gwit na Gali Gwiazd 2017!

Karolina Szostak i Dominika Gwit


Karolina Szostak i Dominika Gwit na Gali Gwiazd 2017

Dziennikarka Karolina Szostak podczas Gali Gwiazd 2017 spotkała się z aktorką Dominiką Gwit. Co je łączy? Może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale… panie naprawdę mają ze sobą wiele wspólnego.

Otóż, Dominika Gwit, jakiś czas temu „na oczach” widzów schudła ponad 50 kilogramów. Aktorka niestety padła ofiarą efektu jo-jo, co było szeroko komentowane przy okazji jej udziału w siódmej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był wówczas wspaniały Żora Koroliow, z którym finalnie zajęła 4. miejsce.

Swojego czasu, dziennikarka sportowa Karolina Szostak, również nie należała do grona filigranowych kobiet. Odważnie podjęła się jednak walki z nadwagą i…w odróżnieniu od Dominiki Gwit, wygrała ją! Prezenterka obecnie wygląda zjawiskowo! Po jej korpulentnych kształtach nie pozostało nawet wspomnienie.

Na imprezie Gali Gwiazd 2017 obydwie Panie prowadziły ze sobą zaciętą dyskusję, Można się spodziewać, co było jej tematem.

Na uwagę zasługuje kreacja Dominiki Gwit, która w swoim zamyśle zawierała pewien trik, dzięki któremu aktorka optycznie miała wyglądać na szczuplejszą niż w rzeczywistości. Gwit miała na sobie białą sukienkę z czarnym wzorem łamanych prostych, które „zwężały” jej sylwetkę. Z kolei dziennikarka Karolina Szostak postawiła na krótką, seksowną kreację, która podkreślała jej wypracowane atuty. Prezenterka wybrała szary odcień, idealnie korespondujący z jej opaloną skórą. Całość stylizacji dopełniła błyszczącymi, niebieskimi szpilkami.

Dwie kobiety, dwie historie, dwa różne zakończenia…

Karolina Szostak kończy z restrykcyjną dietą?! „Taki mały grzeszek w mojej sytuacji jest jak najbardziej wskazany” [WIDEO]

Dominika Gwit nie przejmuje się hejterami! Tą seksowną stylizacją udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans!

Karolina Szostak i Dominika Gwit - Gala Gwiazd 2017

Karolina Szostak i Dominika Gwit – Gala Gwiazd 2017

Karolina Szostak, Dominika Gwit - Gala Gwiazd

Karolina Szostak, Dominika Gwit – Gala Gwiazd

Czy Dominika Gwit powinna ponownie schudnąć?Komentarzy: 3


Werra195 | 18 czerwca 2017, 17:22

Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle; odchudzanie przed i po by sasetka


Gość | 31 maja 2017, 09:32

Zgadzam się


Gość | 30 maja 2017, 12:38

Ale jedna z nich jest szczęśliwsza, bo ma miłość u swego boku. Chudość to nie wszystko.


Dodaj komentarz
×