Karolina Szostak zrezygnowała z diety! Jak w takim razie prezentuje się w kombinezonie narciarskim?

Karolina Szostak na nartach

Karolina Szostak na nartach

Karolina Szostak w narciarskim kombinezonie we Włoszech

Karolina Szostak przebywa na nartach we Włoszech. Porzuciła dietę! Gwiazda pokazała zdjęcia w kombinezonie narciarskim? Czy podczas ferii dziennikarka przybrała na wadze? 

Karolina Szostak kocha słoneczne wakacje. Odchudzona gwiazda często chwali się na swoim Instagramie gorącymi fotkami z niebiańskich plaż. Ostatnio dziennikarka była ze swoją mamą w Izraelu, skąd przesyłała regularną fotorelację. Tym razem piękna gwiazda Polsatu korzystając z zimowej aury postawiła na sporty zimowe. Karolina spakowała ciepłe ubrania i wyruszyła do Włoch na narty.

Na profilu Karoliny możemy podziwiać fotki z jej włoskich ferii, dziennikarka zwiedzała piękne miasto Bardolino, a następnie oddała się zimowym sportom na luksusowym stoku. Na kolejnych fotkach widać wystylizowaną prezenterkę, szykującą się do szusowania. Karolina ma na sobie żółtą krótką kurteczkę z puszkiem przy kapturze, do tego dobrała czarne spodnie narciarskie, które w znakomity sposób podkreślają jej figurę. Czy Karolina Szostak przytyła? Bo okazuje się, że na czas pobytu we Włoszech całkowicie zrezygnowała ze swojej diety.

Jak wcześniej wyjawiła w rozmowie Jastrząb Post, zimowe włoskie szaleństwo jest dla Karoliny chwilą wielkiego odpustu:

Za chwilę jadę na narty, więc to też nie jest najlepszy moment na diety. Będzie chwila odpustu. A po powrocie jak co roku idę na post dr Dąbrowskiej – wyjawiła Karolina naszej reporterce.

Karolina Szostak bardzo długo utrzymywała swoją dietę, obecnie jest na odżywianiu pudełkowym, jednak na czas ferii pudełek nikt jej nie dowiezie do Włoch. Zatem Karolina je wszystko co serwuje kuchnia! Jednak jak sama twierdzi nie ma obawy, że przytyje, bowiem cały dzień jest na nartach, zatem nadmiar kalorii spali!

 Na co dzień jem mięso i owoce. Pewnie na nartach jest też inaczej, inna kuchnia, ale też od rana do wieczora jeżdżę na nartach więc spalanie jest inne. Metabolizm jest mocno poruszony, więc można sobie pozwolićwyznała nam Karolina.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Od pasa w górę dama, a od pasa w dół? Tak wygląda Karolina Szostak w pracy! Tego nie zobaczycie na wizji!

Zmysłowa Karolina Szostak już nie ma nic do ukrycia! Gwiazda odważnie pokazała się bez retuszu! Różnica powala!

Karolina Szostak nieźle sobie pofolgowała. Jej dieta na chwilę odeszła w zapomnienie [WIDEO]


Karolina Szostak we Włoszech już nie jest na diecie

Karolina Szostak we Włoszech już nie jest na diecie

Karolina Szostak we Włoszech już nie jest na diecie

Karolina Szostak we Włoszech już nie jest na diecie

Karolina Szostak pokazała swoje foto bez retuszu

Karolina Szostak pokazała swoje foto bez retuszu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×