Szukaj

Karolina Szostak przyłapana z torbą kalorycznych faworków z luksusowej cukierni! A co z jej dietą?

Karolina Szostak na zakupach

Karolina Szostak z faworkami z luksusowej cukierni

Karolina Szostak z torbą faworków paraduje w centrum Warszawy na hulajnodze. Gwiazda wpadła do luksusowej cukierni, w której kupiła słodycze dla swojej mamy Maryli.

Karolina Szostak stała się najpopularniejszą i najlepszą wizytówką popularnego postu dr Ewy Dąbrowskiej. Gwiazda w mig schudła ponad 30 kilo, a jakby tego było mało nadal wygląda świetnie, jest super szczupła i nic nie wskazuje na to, żeby wkrótce dopadł ją efekt jojo. Prezenterka sportowych wiadomości od lat przestrzega diety, stroni od kaloryczny potraw, chociaż – jak sama przyznała w rozmowie z Jastrząb Post – zdarza się jej pofolgować i zaszaleć w restauracjach serwujących pyszne dania.

Ja mam ustabilizowany rytm dnia i życia. Mam pudełka. Więc to reguluje mój dzień, jeśli chodzi o jedzenie. Ale oczywiście jak jest taki wieczór jak dzisiaj, to nie zjadam pudełka i z przyjemnością spróbuję tego, co mistrz przygotował. Za chwilę jadę na narty, więc to też nie jest najlepszy moment na diety. Będzie chwila odpustu. A po powrocie jak co roku idę na post dr Dąbrowskiej – wyznała nam Karolina przed wyjazdem na ferie zimowe.

Słabość Karoliny do wysokiej jakości potraw i przekąsek ponownie dał się jej we znaki. Tym razem gwiazda postawiła na raczej kaloryczną przyjemność, bo na domowej roboty faworki, jakie można kupić w jednej z najbardziej luksusowych cukierni w Warszawie, która swój punkt ma w najdroższym hotelu w stolicy.

Karolina zaznaczyła jednak, że faworki skrywane w ślicznej różowej torbie są prezentem nie tyle dla niej, co dla jej mamy, pani Maryli, która doczekała się już sporego grona fanów na Instagramie dziennikarki:

Faworki dla Maryli Szostak kupione, więc można jechać dalej – napisała Karolina, która pozwoliła nagrać się w trakcie jazdy na miejskiej hulajnodze.

Tym sposobem Szostak po raz kolejny udowodniła, że dieta niekoniecznie oznacza rezygnację z przyjemności, chociażby takich jak nocna jazda na hulajnodze w centrum miasta i sprawianie radości bliskim 🙂

Jak myślicie, czy Karolina po powrocie z wyczerpującej podróży skusiła się chociaż na jednego słodkiego faworka?

Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

Karolina Szostak już wystrzeliła sylwestrowe fajerwerki! Dziennikarka zmieniła fryzurę! Wygląda teraz dokładnie jak Jennifer Lopez!

Kasia Niezgoda spektakularnie schudła! Na świątecznym zdjęciu wygląda jak Karolina Szostak


Karolina Szostak z torbą faworków jedzie na hulajnodze

Karolina Szostak z torbą faworków jedzie na hulajnodze

Pączki z ulubionej cukierni Karoliny Szostak

Pączki z ulubionej cukierni Karoliny Szostak

Faworki jakie kupiła Karolina Szostak dla mamy

Faworki jakie kupiła Karolina Szostak dla mamy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×