Szukaj

Karolina Szostak przerwała dietę. Na jej decyzję miał wpływ ważny powód

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak niedawno obchodziła 45. urodziny, czym pochwaliła się na Instagramie. Z okazji swojego święta na moment przerwała dietę, o czym poinformowała na Instagramie. 

Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę. Dziennikarka kilka lat temu przeszła na post doktor Ewy Dąbrowskiej. Przez określoną liczbę dni jadła tylko owoce i warzywa, oczyszczając organizm. Efektem ubocznym takiego sposobu odżywiana jest utrata kilogramów. Szostak zgubiła ich aż 30.

Od tego momentu gwiazda telewizji cały czas dba o to, co je. Gdy ma ochotę na kawę, sięga po czarne espresso. Kofeina w nim zawarta przyspiesza tempo metabolizmu. Karolina stara się nie odpuszczać nawet podczas Świąt Bożego Narodzenia, o czym poinformowała w rozmowie z Jastrząb Post:

W święta nie odpuściłam diety. Ja wiem, na co mogę sobie pozwolić, więc pilnuję się bardzo – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Karolina Szostak świętuje urodziny. Dziennikarka na chwilę przerwała dietę

Chociaż na co dzień Szostak bardzo pilnuje posiłków, w poniedziałek odpuściła dietę na jeden dzień. Gwiazda wraz z przyjaciółmi świętowała swoje urodziny. Pochwaliła się niespodzianką, którą przygotowali dla niej bliscy. W kadrze pozuje z lampką szampana, a także apetycznie wyglądającym tortem:

#birthdaygirl #dziękuje #wieczór #urodziny #15.08 #kolejna #18tka🎂🎁🎉🎊 #😜 @marika_slowinska #📸📸📸 #🎂 @mellernadokladke.pl @marusia_panzer #

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. Składają życzenia, komplementują figurę gwiazdy, która w eleganckiej sukience prezentuje się olśniewająco:

  • Najlepszego moja śliczna. Miłości i spełnienia. Wszystkiego dobrego!
  • Śliczna Karolina. Dużo miłości, radości, sto lat oraz dużo uśmiechu na twarzy, tego życzę.
  • Nawet bez makijażu wygląda Pani zachwycająco. Figura godna pozazdroszczenia, naprawdę. Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń!

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do komentarzy, życząc dziennikarce wszystkiego, co najlepsze.


Karolina Szostak świętuje urodziny

Karolina Szostak świętuje urodziny

Karolina Szostak wygląda jak Agnieszka Hyży

Karolina Szostak wygląda jak Agnieszka Hyży

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×