Szukaj

Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

Zdjęcie (1) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[1/7] Giambattista Valli dla H&M – szara bluza

Zdjęcie (2) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[2/7] Karolina Szostak

Zdjęcie (3) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[3/7] Karolina Szostak – otwarcie showroomu Macieja Zienia

Zdjęcie (4) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[4/7] Karolina Szostak

Zdjęcie (5) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[5/7] Karolina Szostak - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Zdjęcie (6) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[6/7] Karolina Szostak – Flesz Fashion Night 2019

Zdjęcie (7) Karolina Szostak cała w H&M! Jej bluza jest hitem z najnowszej, limitowanej kolekcji. Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

[7/7] Karolina Szostak - Pre-Party KTW Fashion Week 2019

×