Szukaj

Karolina Szostak była molestowana w warzywniaku koło Polsatu! Podzieliła się przerażającą historią

Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami

Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami

Karolina Szostak, po wakacjach wróciła do pracy. W poniedziałkowe południe spotkała ją nieprzyjemna sytuacja, o której postanowiła opowiedzieć w sieci. Zobacz, co takiego się wydarzyło. 

Karolina Szostak jest niezwykle piękną kobietą. W ostatnich latach gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę, stając się jedną z najseksowniejszych kobiet w show-biznesie. Zdarza się jednak, że przez urodę kobieta spotyka się z nieprzyzwoitymi komentarzami.

Z takim spotkała się ostatnio, kiedy wybrała się na okoliczny targ. W poniedziałek przed pracą chciała kupić czereśnie, co jak się okazało, nie było łatwym zadaniem. Dziennikarka chciała bowiem zapłacić kartą. Odpowiedź sprzedawcy tak ją zaskoczyła, że postanowiła na ten temat wypowiedzieć się na Instastory:

Zatrzymuję się w warzywniaku obok Polsatu, chciałam kupić czereśnie. Podchodzę i pytam: „Czy mogę zapłacić kartą?”. Sprzedawca odpowiedział: „Nie może pani kartą, ale może pani w naturze”. Co się w takim momencie mówi, co się odpowiada?

Cała sytuacja na tym się jednak nie zakończyła. Świadkiem całej sytuacji był starszy pan, który zamiast zareagować na niestosowne żarty pana sprzedającego, zaczął się śmiać pod nosem. Karolina nie mogła ścierpieć takiego zachowania i postanowiła stanowczo zaprotestować:

Zwróciłam mu uwagę, że to jest niestosowne, podobnie jak panu, który sprzedawał mi czereśnie. Powiedziałam, że to jest karalne, ale pan nie bardzo się tym przejął. Powiedział, że teraz za wszystko można iść do więzienia.

Zbulwersowana Szostak o całej sytuacji opowiedziała nie tylko w sieci, ale także w redakcji, wywołując żywiołową reakcję wśród swoich kolegów z pracy. Pan sprzedający czereśnie z pewnością całą tą sytuację zapamięta na długo i następnym razem powstrzyma się od niewłaściwych komentarzy.

 

Zobacz: Karolina Szostak prosto z wakacji wylądowała w luksusowej klinice! Po zabiegu cała w skowronkach wraca do pracy! [WIDEO]

Zobacz: Karolina Szostak nie oszczędza na swoim wizerunku! Gwiazda Polsatu szaleje w butiku Chanel jak Jennifer Aniston! Jej karta kredytowa poszła w ruch!

Zobacz: Karolina Szostak ostro przedawkowała z opalaniem! Wygląda jak Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach


Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami

Karolina Szostak - sytuacja z czereśniami

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak wypina biust o poranku

Karolina Szostak wypina biust o poranku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×