Szukaj

Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

Zdjęcie (1) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[1/8] Karolina Szostak

Zdjęcie (2) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[2/8] fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zdjęcie (3) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[3/8] Karolina Szostak

Zdjęcie (4) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[4/8] fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zdjęcie (5) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[5/8] Karolina Szostak

Zdjęcie (6) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[6/8] Karolina Szostak

Zdjęcie (7) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[7/8] Karolina Szostak

Zdjęcie (8) Karolina Szostak pod pięknym płaszczem skrywała jeszcze piękniejszą stylizację! Jeśli nosić klasykę, to tylko tak jak ona!

[8/8] Karolina Szostak i Maciej Zień

×