Szukaj

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu! Widać zmarszczki, piegi i przebarwienia. Tak wygląda seksbomba?

Karolina Szostak zaczęła urlop. W kapeluszu, bez makijażu, muśnięta słońcem wygląda jak nastolatka! Ogromnego uroku dodają jej złociste piegi. Z trudem rozpoznajemy w niej seksbombę ze szklanego ekranu!
Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak po miesiącach wytężonej pracy, w końcu rozpoczęła zasłużone wakacje. Zrelaksowana, bez makijażu wygląda świeżo i młodo. Piękny kapelusz, złote okulary i dodający stylizacji lekkości koronowy top, idealnie pasują do urlopowej scenerii. Nic więc dziwnego, że tak wystylizowana dziennikarka sportowa postanowiła zrobić zdjęcie, które umieściła w sieci.

Fotografia spodobała się fanom, którzy wpis błyskawicznie zalali falą komentarzy, w których docenili stylizację gwiazdy:

  • Pięknie
  • Gwiazda
  • Ogień

W porównaniu z poprzednimi postami, na których panowała deszczowa aura, zdjęcie jest pełne słońca. Mamy nadzieję, że Karolina odpocznie i naładuje akumulatory na kolejne miesiące intensywnej pracy.

Szostak w ostatnich latach przeszła oszołamiająca metamorfozę. Zmieniła styl życia, sposób odżywiania, wyrzeźbiła sylwetkę. Stała się inspiracją dla wielu kobiet. Najnowsze posty i zdjęcia dowodzą, że gwiazda świetnie czuje się w swoim nowym wizerunku. Z pewnością też postawiła na zdrowie, co widać po rozpromienionej, młodzieńczej cerze i pozytywnej energii bijącej z jej zdjęć.

Podczas ostatniego pobytu w Sopocie, na pokazie mody Paprocki&Brzozowski, Karolina Szostak pokazała się w dwóch stylizacjach, wzbudzając zachwyt wśród fanów. Po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano telewizyjnej seksbomby.

View this post on Instagram

#kapelusz #lato #relax #wakacje #start

A post shared by Karolina Szostak – Official (@karolinaszostak) on

Zobacz: Szostak wykończona intensywnym weekendem lewituje w deszczu! Takiej odjechanej foty gwiazda Polsatu jeszcze nie miała!

Zobacz: Wystrojona Karolina Szostak została królową sopockiej nocy! W gigantycznych szpilkach i zmysłowej mini pojawiła się o zmroku na plaży!

Zobacz: Opalona Karolina Szostak pokazała się w seksownym bikini na jachcie! Gwiazda Polsatu wygląda jak Jennifer Aniston w Saint Tropez!


Karolina Szostak jak nastolatka

Karolina Szostak jak nastolatka

Karolina Szostak w deszczu

Karolina Szostak w deszczu

Karolina Szostak w szpilkach na plaży

Karolina Szostak w szpilkach na plaży

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×