What?! Gwiazda reality show wygląda jak Joanna Krupa. Nie wierzycie? No to zobaczcie te zdjęcia

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa doczekała się swojego sobowtóra, który stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Kim jest i jak wygląda Karolina Podyma?

Joanna Krupa, chociaż na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, robi karierę w Polsce. Prowadzi program Top Model, którego właśnie jest emitowana jubileuszowa, 10. edycja. Gospodyni razem z innymi jurorami decyduje o losach aspirujących modeli. Jednym daje szansę na pozostanie w domu modeli, innych odsyła do domu.

Niemal w każdym odcinku nie brakuje emocji. Nie inaczej było w ostatnim, gdy z dalszą rywalizacją pożegnało się dwóch uczestników (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa. Mamy zdjęcia

Wygląda na to, że Joanna Krupa doczekała się swojego sobowtóra. Mowa o uczestniczce reality show Wild life, programu,w  którym uczestnicy imprezowali w wili na Gran Canarie. Tam także wykonywali zadania przygotowane przez produkcję. Wśród nich była m.in. Karolina Podyma, którą w pierwszej chwili można pomylić z prowadzącą Top Model.

Karolina na temat podobieństwa, jakie łączy ją z Joanną, wypowiedziała się w rozmowie z Super Expressem. Powiedziała, że chociaż sama tego nie dostrzega, zdarza się, że obcy ludzie mówią jej, że wygląda jak gwiazda TVN-u. Odbiera to jako komplement:

 Często słyszę, że przypominam Dżołanę. Ja może nie widzę tego podobieństwa, ale faktycznie, słyszę to. I to od obcych ludzi. Te porównania to oczywiście dla mnie komplement.

Podyma podkreśliła też, że nie poddała się żadnej operacji plastycznej, by upodobnić się do prowadzącej Top Model:

Generalnie do medycyny estetycznej mam pozytywny stosunek. Ja korzystam. Jeśli chodzi o operacje, to miałam dużo, ale nie plastycznych. Ale wszystko przede mną.

Karolina Podyma nie ukrywała, że chętnie nawiązałaby współpracę z amerykańską gwiazdą. Marzy jej się wspólna reklama lub program:

Na razie nie korzystałam z tego podobieństwa do Joanny Krupy, ale chętnie bym z panią Joasią wystąpiła w jakiejś reklamie albo wspólnym programie.

W galerii znajdziecie zdjęcia Karoliny. Waszym zdaniem przypomina Joannę Krupę?


Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Karolina Podyma wygląda jak Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×