Karolina Pisarek w rajskiej podróży poślubnej. Koszt nocy w hotelu na Bora-Bora to kwota, której wiele osób nawet nie ma na koncie

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek niedawno wyszła za mąż. Zabrała swojego partnera na romantyczną podróż poślubna. Wybrali bajońsko drogi hotel.

Karolina Pisarek wybiła się dzięki udziałowi w Top ModelJury i widzowie bardzo docenili jej wdzięki. Od czasu udziału w programu modelka nie może narzekać na brak kontraktów i propozycji współpracy. Teraz nieco uporządkowała swoje życie prywatne. Na początku miesiąca stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest przystojny przedsiębiorca Roger Salla – wiceprezes w firmie z branży e-commerce.

Ceremonia odbyła się w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów. Wzięła w niej udział absolutna śmietanka towarzyska. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Magda Pieczonka, Marcin Dubiel, Natsu, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Małgorzata Leitner, Jola Czaja, Patricia Kazadi.

Nowożeńcy – jak nakazuje tradycja – po ceremonii udali się na podróż poślubną. W pierwszej kolejności polecieli na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, gdzie wygrzewali się na kalifornijskim słońcu. Pobyt w USA był tylko krótkim przystankiem w ich wycieczce. Następnym okazała się rajska wyspa Bora-Bora położona w Polinezji Francuskiej.

Karolina Pisarek ocieka luksusem na Bora-Bora

Piękność zamieściła wczoraj na Instagramie zdjęcia, na których zapozowała na tle zatoki. Miała na sobie różowe bikini, kolorową narzutkę i różowe klapki.

28.06.22 Bora Bora. Miejsce, które zawsze chciałam odwiedzić. Honeymoon tutaj to spełnienie jednego z największych marzeń. Wdzięczna za każdą chwile spędzoną tutaj – napisała w opisie albumu.

Jak się okazało, państwo Salla przebywają w luksusowym ośrodku Four Seasons Resort Bora Bora, który jest przeznaczony dla ludzi o najzasobniejszych portfelach. Ceny niektórych apartamentów w tym miejscu sięgają 30 tysięcy złotych za noc – podaje serwis Plotek. To rzeczywiście „kupa szmalu”. Nie wiadomo jednak, czy nowożeńcy zdecydowali się na takie luksusy. Tańsze noclegi można tam zarezerwować „tylko” za kilka tysięcy.

Pod fotkami pięknej blondynki zaroiło się od komentarzy.

Oj tak. Ja też zawsze chciałam tam pojechać. Spełnia oczekiwania? – zapytała fanka.

Karolina szczerze odpisała:

Jest cudownie! Jak w raju.

Zazdrościcie gwieździe takich luksusów?


Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×