Szukaj

Informacja o nowym związku Karoliny Pisarek rozgrzała media. Teraz jest głośno o rozstaniu. Co poszło nie tak?

Karolina Pisarek - związek

Karolina Pisarek - związek

Karolina Pisarek zakończyła kolejny związek, o czym donosi magazyn Gala. Relacja między nią a kierowcą rajdowym pochodzącym z Miami miała nie przetrwać kilkutygodniowej rozłąki.

Karolina Pisarek nie ma szczęścia w miłości. Śliczna modelka pod koniec zeszłego roku rozstała się ze swoim partnerem Danielem Kenji Matsunagą. Z modelem brazylijskiego pochodzenia spotykała się dwa lata i była w nim szaleńczo zakochana. Nie był to łatwy związek, ponieważ ukochany Karoliny na co dzień mieszka na Filipinach. Para jednak się została, co Karolina skomentowała podczas jednej z wizyt w Dzień Dobry TVN:

Daniel pokazał mi dużo dobrego, mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Dużo szczęścia było w tym związku, na pewno, niestety mieliśmy inny pogląd na związek. Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę – powiedziała w DDTVN.

Po rozstaniu z partnerem koniec 2019 roku upłynął modelce pod znakiem imprez. Karolina bawiła się w Miami między innymi w towarzystwie Sandry Kubickiej, a podczas jednej z takich prywatek poznała swojego kolejnego partnera. Na początku para unikała komentowania swojej zażyłości, jednak w tegoroczne Walentynki zakochani postanowili pochwalić się swoim uczuciem.

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem?

Nowym wybrankiem Karoliny Pisarek okazał się 39-letni kierowca rajdowy — Jamie Camara. Mężczyzna jest od niej kilkanaście lat starszy, ale to nie przeszkodziło, by między tą dwójką wybuchło płomienne uczucie. Wydaje się jednak, że się wypaliło, a związek nie przetrwał próby odległości. Mężczyzna wraz ze swoim 11-letnim synem na co dzień mieszka w Miami, a Karolina swoją karierę nadal wiąże z Polską.

Jaime zrealizował się w życiu zawodowo. Dla Karoliny to kariera i plany zawodowe są dzisiaj priorytetem i jak się okazało – te dwie sfery są nie do pogodzenia. Karolina jest wdzięczna za czas spędzony ze swoim chłopakiem i życzy mu wszystkiego najlepszego, a tymczasem sama skupia się na realizacji celów, jakie wraz ze swoim managementem zaplanowała na ten rok – zdradza informator Gali.

Informator Gali podaje również, że to wygrana w programie Ameryka Express utwierdziła młodą modelkę w tym, że jest ona w stanie poradzić sobie w życiu bez mężczyzny u boku.

Wygrana w programie „Ameryka Express” w TVN przypomniała jej, że nawet w najtrudniejszej „podróży” może sobie poradzić bez mężczyzny – zdradził Gali znajomy modelki.

Karolina jak dotąd nie skomentowała doniesień o rzekomym rozstaniu z partnerem.


walentynki Karoliny Pisarek

walentynki Karoliny Pisarek

Jamie Camara i Karolina Pisarek są parą

Jamie Camara i Karolina Pisarek są parą

Karolina Pisarek - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Karolina Pisarek - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×