Karolina Pisarek chwali się sesją zdjęciową z mamą. Teraz już wiadomo po kim modelka odziedziczyła urodę

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek pochwaliła się w social mediach wspólną sesją zdjęciową ze swoją mamą. Teraz już wiadomo do kogo jest podobna. 24-latka zdecydowanie odziedziczyła po niej urodę. 

Karolina Pisarek zyskała sławę dzięki udziałowi w show Top Model. Pojawiła się w piątej edycji programu i dotarła do ścisłego finału. Nie udało jej się wygrać, ale zrobiła karierę w branży. Szybko doczekała się pierwszych kontraktów i zaczęła podróżować po świecie, robiąc kolejne kampanie. Teraz nie musi narzekać na brak zainteresowania fanów, kolorowej prasy i pracodawców. Po serii nieudanych związków wspaniałe zaczęło układać się także jej życie prywatne.

Modelka od dłuższego czasu szykuje się do ślubu z przystojnym Rogerem. Przygotowania do tego ważnego dnia postanowiła uwiecznić. Wszystko dokumentują kamery programu Dzień Dobry TVN. Małżonkowie wybrali już salę, a Karolina pokazała się w kilku potencjalnych białych sukniach. Narzeczeni tego lata sformalizują związek, a fani razem z nimi odliczają dni do ceremonii.

Karolina Pisarek pokazała mamę. Jak wygląda?

Karolina Pisarek gdy tylko pojawiła się na castingu do modowego show stacji TVN zachwyciła jurorów swoją urodą i figurą. Pod jej szczególnym wrażeniem był Marcin Tyszka, który ani trochę nie pomylił się w swoich przewidywaniach, ponieważ od samego początku wróżył jej karierę. Swoją popularność wykorzystała ona w doskonały sposób.

Przychodząc pierwszy raz do programu za kulisami towarzyszyła jej mama. Kobieta wspierała ukochaną córkę przez całą drogę na szczyt i teraz gdy przygotowuje się do ślubu również służy jej dobrą radą. Śliczna modelka pochwaliła się w social mediach sesją zdjęciową z jej udziałem, a także historią z dzieciństwa.

Podkradaliście ubrania z szaf Waszych mamusiek? Przyznam się Wam, że ja często, a najczęściej to były buty. Kilkuletnia ja, chodząca w butach o przynajmniej 5 rozmiarów za dużych, wyobrażacie to sobie? Teraz role się nieco odwróciły i kiedy moja mama przyjeżdża do Warszawy, to zagląda do mojej szafy i wybiera co chce!
Przyznam się Wam szczerze, że bardzo doceniam i jestem wdzięczna za relacje jaką mam ze swoją mamą. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Rozmawiamy o wszystkim i na każdym etapie życia wspieramy się. Szczególnie teraz, gdy wychodzę za mąż!

W naszej galerii znajdziecie wspólną sesję zdjęciową, którą Karolina pochwaliła się w sieci. Teraz już wiadomo po kim odziedziczyła urodę.


Karolina Pisarek z mamą

Karolina Pisarek z mamą

Karolina Pisarek z mamą

Karolina Pisarek z mamą

Karolina Pisarek z mamą

Karolina Pisarek z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×