Karolina Pisarek doczekała się przeprosin od ekipy „Top Model”. Nie tylko osoba z produkcji po 6 latach osobiście pokajała się przed modelką

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek była w dzieciństwie prześladowana przez rówieśników. Z tym samym problemem zmagała się w Top Model. Gwiazda otworzyła się i zdradziła szczegóły.

Karolina Pisarek z kopyta wkroczyła do show-biznesu. Popularność spadła na nią w momencie, gdy pojawiła się na castingu w programie Top Model. Skradła serca jurorów show i zyskała sympatię widzów. Przez kolejne etapy przechodziła jak burza. Można było zauważyć, że z każdym kolejnym zadaniem nabiera coraz większej pewności i wiary w siebie. Tym samym dotarła do ścisłego finału. Ostatecznie przegrała jedynie z Radkiem Pestką. Mimo to jest jedną z najbardziej pracowitych modelek po programie. Regularnie lata do pracy za granicę i bierze udział w znaczących kampaniach.

Jej pracowitość i determinacja zostały wynagrodzone sporymi kwotami. Pisarek szybko kupiła ogromny penthouse w Warszawie o wartości 2,5 miliona złotych. Niedawno wydała również swoją książkę, w której opisała swoją drogę na szczyt. Nie ukrywa, że chce nią  zmotywować innych do działania.

Karolina Pisarek zaatakowana przez uczestniczki Top Model

Karolina Pisarek w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że miała trudne dzieciństwo. W szkole była przezywana przez swoich rówieśników. Niestety udział w Top Model przypomniał jej o tym, gdy spotkała ją podobna sytuacja. Modelka wyznała, że padła ofiarą trzech osób z programu. 24-latka powiedziała, że została zaatakowana przez kogoś z produkcji oraz dwie uczestniczki:

Trzy osoby, które były w Top Model, jedna z produkcji, dwie uczestniczki, oczywiście zbiegło się w czasie, bo w tym samym czasie to się wydarzyło, bo każda miała inny problem. Każda naskoczyła na mnie, sprawiła, że poczułam się bardzo źle.

Gwiazda dodała po chwili, że niespodziewanie po trzech latach jedna z modelek postanowiła ją przeprosić. Na przeprosiny od pozostałych przyszło jej poczekać trochę dłużej:

Jedna z uczestniczek po trzech latach od programu, przeprosiła mnie. Druga napisała do mnie we wrześniu, że przeprasza, że po sześciu latach pisze, ale bardzo ją to męczy i chciała przeprosić za to, jak mnie potraktowała. A ostatnia osoba zadzwoniła do mnie tydzień temu. Przypomniała mi historię, powiedziała, że przez sześć i pół roku to nie daje jej żyć, więc zdobyła numer, żeby mnie przeprosić osobiście.

Przypomnijmy, że w domu modeli i modelek były m.in.: Karolina Gilon, Kamila Ibrom czy Natalia Gulkowska.

Jesteście ciekawi, co dokładnie się wydarzyło i o kim mowa?


Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Karolina Pisarek | fot. ONS

Komentarze

 • Gość7 pisze:

  Zadufana w sobie na maxa! Pusta….nie potrafi sie nawet wypowiedziec! Nagle te 3 osoby w jednym prawie czasie przyznaja zestrasznie ich meczylo…..celebrytka od 7 bolesci….

  • Gość Jack Potato pisze:

   Nie mów tak o drugim puki osobiście nie poznasz ludzi po pozorach się nie ocenia program to program zycie jest zyciem

 • Zuzia pisze:

  Bardzo ładna, zgrabna dziewczyna. Ma przyjazny wyraz twarzy. Fajnie się na nią patrzy. Życzę wielu sukcesów. Odporności na ataki zawistnych ludzi. Przyj do przodu! Życie ma się tylko jedno.

 • Marta pisze:

  Śliczna i rozsądna dziewczyna ciężko pracuje na to co ma.

 • Koleżanka EU pisze:

  90% Polaków powinno nauczyć się wspierać innych nie tylko w biedzie. A mamy tak zazdrosny naród, że aż uszy i oczy bolą. Nawet w pracy za granicą jak komuś idzie lepiej to już jest zły ble i muszę obrobic dupe żeby przypadkiem za daleko się nie wybił…..

 • Kimi pisze:

  Brawo młoda! Jesteś dzielna, pracowita, przedsiębiorcza i mądra! Do takich ludzi należy cały świat. Idź przed siebie i nie zwracaj uwagi na to co zazdrośnicy i chorzy krytykanci piszą i mówią o Tobie! POWODZENIA!

 • Gość pisze:

  No niestety menager ma znajomości i ją pcha, wszyscy już dawno by o niej zapomnieli

 • Gośćiuwa pisze:

  Najbardziej wkurzająca laska na ziemi pcha się wszędzie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×