Szukaj

Wszystkie polskie gwiazdy pędzą na Zanzibar, a ona kończy rok jeszcze bardziej egzotycznie. Co za widoki!

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Zanzibar, to od jakiegoś czasu cel wielu polskich celebrytów. To właśnie tę afrykańską wyspę wybierają na urlop. Jednak ona wybrała inny kierunek, jeszcze bardziej egzotyczny. Zdjęcia są boskie!

Kurdej-Szatan, Kukulska, Wieniawa, Dereszowska, to tylko kilka gwiazd, które pochwaliły się zdjęciami ze słonecznego Zanzibaru. To idealny kierunek zimą. Klimat sprzyja, ludzie życzliwi, plaże iście bajkowe – prawdziwy raj na ziemi. Wszystkie relacje z urlopów z wyspy zachwycały internautów. Jednak są jeszcze bardziej egzotyczne cele i właśnie taki obrała polska supermodelka. Dokąd się wybrała i jakie zdjęcia publikuje?

Polska supermodelka na egzotycznych wakacjach. Jakie zdjęcia opublikowała i jak podsumowała mijający rok?

W 2015 roku zajęła 2. miejsce w finale piątej edycji Top Model. O włos przegrała z Radkiem Pestką, ale w ogóle nie przeszkodziło jej to w zrobieniu międzynarodowej kariery. 23-latka ze Szczecinka wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe, dzięki czemu mogła za zarobione pieniądze kupić m.in. dwupoziomowy apartament w Warszawie. Do swojego penthouse’u zaprosiła Jastrząb Post z kamerą.

Została także zatrudniona do prowadzenia backstage’u Top Model. Od dwóch edycji relacjonuje dla widzów to, co dzieje się za kulisami show. Spotyka się z uczestnikami, pomaga im przygotowywać się do sesji zdjęciowych. Karolina Pisarek – bo o niej mowa – ma już ugruntowana pozycję w show-biznesie.

To właśnie ona nie wybrała Zanzibaru na urlop kończący rok, a poleciała na Bali, a więc zdecydowała się na jeszcze bardziej egzotyczny cel podróży.  To właśnie podczas zachodu słońca, na rajskiej plaży podsumowała 2020.

Napisała o zmaganiach osobistych, o sukcesach zawodowych, podziękowała najbliższym za wsparcie. Złożyła także życzenia noworoczne.

Ten rok był dla mnie wyzwaniem..
Od samego początku próbowałam odbudować swoją pewność siebie i zaakceptować taką, jaka jestem. Nie było łatwo czytać w newsach o moich ‚sercowych rozterkach’. Pod koniec 2019 wydarzyła się ogromna zmiana w moim życiu, która była jedną z najbardziej bolesnych. 2020 to rok pełen wyzwań – nie tylko w pracy, ale i życiu prywatnym. Codziennie starałam się odnaleźć i pokochać siebie. Był to intensywny rok- dla nas wszystkich.
Podsumowując- 2021 zaczynam jako totalnie inna osoba. Osoba z bagażem doświadczeń, których nigdy nie chciałam mieć. Osoba, która mimo bólu, jaki doskwierał mi w środku wstawała- i dawała z siebie wszystko.
Dziś- jestem szczęśliwsza. Niektóre rany potrzebują trochę więcej czasu..
2021.. Niech przeszłość zostanie przeszłością, a przyszłość była tylko piękniejsza 🙏🏼❤️
Dziękuję wszystkim, którzy w tym roku pomogli mi stanąć na nogi.. Dziękuję mamo, Gosiu, Julia, Macieju no i oczywiście Wam. Sprawiliście, że ten rok był lżejszy❤️ A przyszły będzie piękny!
Dziękuję Bogu, za wszystko!
Szczęśliwego nowego roku kochani!

Zachodem słońca na Bali i pozującą Karoliną zachwycili się internauci, którzy życzą jej dużo szczęścia. Fotografia, którą opublikowała pierwszego dnia 2021, jest równie zachwycająca. Pisarek jest w cudnym miejscu, pozostaje więc naładować akumulatory na kolejne wyzwania i projekty zawodowe.


Karolina Pisarek na Bali

Karolina Pisarek na Bali

Karolina Pisarek na Bali

Karolina Pisarek na Bali

Karolina Pisarek w czerwonym garniturze i pluszowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Karolina Pisarek w czerwonym garniturze i pluszowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×