Brzuszek Karoliny Pisarek zaintrygował internautkę. Zwróciła uwagę na jego wygląd: „Jesteś w ciąży?”

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek opublikowała na swoim Instagramie serię fotografii. Fanka dopatrzyła się na nich ciąży. Jak zareagowała modelka?

Karolina Pisarek jak wiele gwiazd obecnie izoluje się od innych ludzi. Zagrożenie koronawirusem zmieniło świat i potrzeba teraz odpowiedzialnych zachowań, żeby zatrzymać pandemię. Modelka opublikowała serię zdjęć, które miały zobrazować jej nastrój podczas przebywania w domu. Jednak jedna z fanek dopatrzyła się zaokrąglonego brzuszka. Czy gwiazda jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Ma też ponad 800 tys. obserwujących na Instagramie, którym umila czas, wrzucając piękne zdjęcia.

Jakiś czas temu była obecna w mediach za sprawą swojego życia miłosnego. Rozstała się z modelem brazylijskiego pochodzenia Danielem Kenji Matsunagą, z którym spotykała się przez dwa lata i w którym była szaleńczo zakochana. Bardzo szybko się pocieszyła i obecnie jest w związku z Jamie’m Camarą, byłym kierowcą rajdowym. Czyżby nowy partner Karoliny natchnął fankę do przypuszczenia, że Pisarek jest w ciąży?

Kiedy Karolina opublikowała nowe zdjęcia, na których pozuje, siedząc na kanapie, zapewne nie spodziewała się takiego pytania ze strony jednej z internautek:

Jesteś w ciąży?  – zapytała wprost.

Modelka bardzo zaskoczona pytaniem odpowiedziała:

Co? Wyglądam jakbym była?

Fanka potwierdziła, że tak, że właśnie tak to wygląda z jej perspektywy.

Karolina Pisarek zareagowała z humorem. Mniej luzu miały inne obserwujące, które zarzuciły pytającej słaby wzrok. Niektóre także piszą, że życzyłyby sobie takiej figury, jak ma modelka, będąc w ciąży.

Tym razem więc to tylko perspektywa jednej z fanek modelki, a nie jej ciąża.

Zobacz także: Burza na profilu Karoliny Pisarek! Jej najnowsze zdjęcie spotkało się z porażającą krytyką! „To jest PROFANACJA!”. Poszło o jeden szczegół


Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×