Szybkie zaręczyny, ślub lada moment, a teraz ciąża? Menadżerka Karoliny Pisarek i jej narzeczony chyba się wygadali co do miesiąca…

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek w przyszłym roku planuje ślub. Czy to możliwe, żeby była już w ciąży? Mamy komentarze narzeczonego oraz managerki, które nie pozostawiają wątpliwości.

Karolina Pisarek zyskała popularność za sprawą programu Top Model. W 5. edycji telewizyjnego show zaprezentowała swoje wdzięki przed milionami widzów. Przegrała jedynie z Radkiem Pestką, który zajął pierwsze miejsce. Po udziale w programie otrzymywała mnóstwo propozycji współprac. Udowodniła, że jury nie myliło się, co do jej potencjału. Obecnie bardzo dobrze układa się jej zarówno w karierze, jak i życiu prywatnym. Modelka jest zaręczona z Rogerem Sallą. Czy to idealny moment na dziecko?

Jakiś czas temu Karolina związała się z Rogerem. 28-latek jest synem milionera. Jego ojciec założył dobrze prosperującą firmę świadczącą usługi finansowe. Dwa miesiące temu modelka poinformowała w social mediach o tym, że jej wybranek padł przed nią na kolano i poprosił o rękę. 24-latka przyjęła oświadczyny i w wywiadzie z naszą reporterką wyznała, na kiedy planowany jest ich ślub:

Planujemy ślub w przyszłym roku. Suknia ślubna już pomału się szyje. To bardziej syrenka. Zawsze mi się podobała taka suknia i mam nadzieję, że w takiej będę właśnie szła już dość niedługo. Wiem, jak chcę, aby wyglądało wesele. Chcę, aby był to piękny ogród, w takim włoskim stylu. Takie są moje plany. Miesiąc już też wybrany, więc pomału do przodu. Na pewno w Polsce.

Karolina Pisarek w ciąży

Pośpiech związany z oświadczynami i ślubem daje nieco do myślenia. Pojawiły się plotki dotyczące ciąży modelki. Oliwy do ognia dodał komentarz narzeczonego Karoliny, pod jednym z jej zdjęć:

9 months Love U.

Mężczyzna opatrzył wymowne zdanie serduszkiem. Kolejny komentarz zamieściła managerka gwiazdy, Małgorzata Leitner. Ta również wspomniała o dziewięciu miesiącach i pogratulowała nowego etapu w życiu

Gratuluję! Spieszmy się, za niecałe 9 miesięcy rozpoczniesz nowy etap w życiu

W komentarzach pojawiły się przypuszczenia mówiące o stanie błogosławionym Karoliny. Niektórzy obruszyli się na wyznanie Leitner:

Odkąd to manager zdradza prywatne informacje o swoim kliencie? Już pomijając ten fakt, kulturalnie byłoby pozwolić samym zainteresowanym ogłosić taką nowinę, zamiast snuć tanie insynuacje – napisała jedna z internautek.

Myślicie, że Karolina Pisarek rzeczywiście jest w ciąży?


Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn

Karolina Pisarek ma nowego partnera

Karolina Pisarek ma nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×