Pierwszy taniec Pisarek spotkał się z falą krytyki. Kaczorowska tłumaczy, co chciała przekazać, układając choreografię: „Pozwólmy sobie otworzyć głowę”

Pierwszy taniec Pisarek i Salli

Pierwszy taniec Pisarek i Salli

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli został skrytykowany przez część internautów. W obronie młodej pary stanęła Agnieszka Kaczorowska, która jest autorką choreografii. Co chciała przekazać razem z nowożeńcami?

Za nami jeden z najbardziej medialnych ślubów tego roku. Karolina Pisarek i Roger Salla w piątek 10 czerwca złożyli sobie przysięgę małżeńską w luksusowym kompleksie oddalonym o 80 km od Warszawy. Na ceremonii, oprócz zaproszonej przez pannę młodą telewizji, pojawił się szereg gwiazd polskiego show-biznesu.

W uroczystości wzięli udział między innymi  Magdalena Pieczonka, Klaudia El Dursi, FitLovers, Marcin Dubiel i Natsu, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, a także menedżerka Karoliny Pisarek – Małgorzata Leitner. Para błyskawicznie udostępniła pierwsze zdjęcia ze ślubu, które wywołały zachwyt wśród internautów.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli nie wszystkim przypadł do gustu

Huczne wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salli odbyło się kilka dni temu, jednak emocje dotyczące uroczystości nadal nie opadły. Internauci w dalszym ciągu komentują kreacje panny młodej, oprawę wesela i stylizacje gości. Duże kontrowersje budzi także pierwszy taniec młodej pary, który zachwycił część fanów, jednak są też tacy, których rozczarował.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Zakochani przygotowywali się do ślubu przez kilka miesięcy, a o pomoc w nauce pierwszego tańca poprosili Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka z przyjemnością przystała na ich propozycję i przygotowała dla pary specjalną choreografię do utworu Labrintha – Forever.

Internauci mogli obejrzeć fragmenty pierwszego tańca młodej pary na relacjach udostępnionych przez uczestników wydarzenia. Występ wzbudził wśród części odbiorców mieszane uczucia, dlatego w obronie świeżo upieczonych małżonków postanowiła stanąć Agnieszka Kaczorowska.

Trzeba zmienić myślenie na temat pierwszego tańca, ponieważ wiele osób jest niepotrzebnie przywiązanych do starych stereotypów. Pozwólmy sobie otworzyć głowę na to, żeby to nie wyglądało zawsze tak samo i było do tych samych piosenek – powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z serwisem Plotek.

Tancerka uchyliła również rąbka tajemnicy na temat przygotowań Karoliny i Rogera do ich występu:

Wspólnie stworzyliśmy wizję tego tańca. Była muzyka, którą państwo młodzi sobie wybrali i do tej muzyki starałam się zrobić coś, co by pasowało i coś, co będzie do zrealizowania w krótkim czasie – zapewniła gwiazda „Klanu

Zdaniem Kaczorowskiej ślub podobał się gościom:

Rozmawiałam z kilkoma gośćmi z wesela, którzy chwalili ich choreografię i występ. Twierdzili, że wyglądał pięknie i bardzo romantycznie, więc nie oceniajmy po kilku relacjach na InstaStories, bo całego ich występu nie było póki co nigdzie. Sama jestem ciekawa jak im w rezultacie wyszło.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli możecie obejrzeć poniżej.


Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek

Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Karolina Pisarek w drugiej kreacji

Karolina Pisarek w drugiej kreacji

Komentarze

 • Gośćbeata pisze:

  W ilu procentach jest to szczere i prawdziwe 🤔 zachłysńeła się sławą

 • Gośćbeata pisze:

  W ilu procentach jest to szczere i prawdziwe 🤔

 • Tencosiezna pisze:

  No to się Q…. dobrały dwa talenty 😅😅

 • Gość Aśka pisze:

  Ludziom nie podoba się choreografia ale też słaby i mierny taniec !Znając życie zaraz będzie w „Tańcu z gwiazdami „i mimo tańca a La „Bereda ” będzie przechodziła dalej !

 • Gość pisze:

  Kaczorowska wystarczy że ty otwarłaś głowę i ci cały mózg wyleciał, jeszcze nic mądrego nie powiedziałaś i nie zrobiłaś

 • Ewelina pisze:

  Czego wy chcecie, bardzo ładna ta suknia.

  • GośćGoga pisze:

   To nie taniec tylko inscenizacja w sumie. Dym ma zatuszować brak koordynacji ruchów.

 • Gość pisze:

  W całości widać przerost formy nad treścią

  • Gość pisze:

   Czy tylko mi się wydaje że choreografia jest bardzo bardzo podobna do choreografii z teledysku Eda Sheerana Thinking Out Loud? Normalnie identyczne ruchy.

 • Gość pisze:

  Kaczorowska zawsze się broni gdy ja krytykują nawet gdy jest to krytyka konstruktywna. Problem w tym że ona wyparła to słowo w ogóle ze swojego życia. Nie lubię jej jako osoby. Z resztą maz jest taki sam. A taniec? Podnoszenia to nic odkrywczego Aga i suknia młodej do tańca też nie za specjalna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×