Śliczna gwiazda TVN w rozmantycznym uniesieniu z boskim Adonisem. Internauci bezlitośni: „Szybka jesteś. Niedawno zostawiłaś jednego”

Karolina Pisarek pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem

Niespełna tydzień temu finalistka Top ModelKarolina Pisarek, pochwaliła się nowym chłopakiem. Po spektakularnym rozstaniu ze zwycięzcą 4. edycji Masterchefa, Damianem Kordasem, seksowna topmodelka postanowiła związać się z równie seksownym Danielem Matsunagą. Jak się jednak okazuje, nie wszystkim nowa miłość gwiazdy programu TVN przypadła do gustu.

Karolina Pisarek chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym w mediach społecznościowych. To właśnie tam opublikowała niedawno romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym. Udostępniony na Instagramie post od razu zalała fala hejtu. Obserwatorzy gwiazdy wytknęli Karolinie przede wszystkim szybkość w nawiązywaniu nowych romansów.

  • Zawsze podziwiam, jak ludzie używają słowa „kocham” do różnych osób w krótkich odstępach czasu – napisała jedna użytkowniczka.
  • Szybka jesteś. Niedawno zostawiłaś jednego, a tu wyznania miłości do kolejnego amanta. Jeszcze dziecko – skomentowała następna.
  • Po co byłaś z Damianem jako para w lipcu w telewizji, skoro z tym jesteś pół roku? Albo ktoś liczyć nie umie, albo ktoś kogoś zdradził – skrytykowała kolejna.

Jak widać sama zainteresowana nie przejmuje się krytyką, ponieważ bez wahania każdego kolejnego dnia wrzucała kolejną serię romantycznych zdjęć z ukochanym.

Obserwatorzy słusznie skrytykowali Karolinę Pisarek?

Zobacz: Seksowna polska topmodelka ma nowego ukochanego! Jest piłkarzem, aktorem, modelem, a do tego wygląda jak młody bóg!

https://jastrzabpost.pl/newsy/damian-kordas-z-masterchefa-gotuje-z-jamie-oliverem_582801.html

Zobacz: To koniec! Śliczna Karolina Pisarek rozstała się z Damianem Kordasem! Teraz tak to komentuje


Karolina Pisarek ma nowego chłopaka

Karolina Pisarek ma nowego chłopaka

Karolina Pisarek w bikini na wakacjach

Karolina Pisarek w bikini na wakacjach

Karolina Pisarek na urodzinach Małgorzaty Leitner

Karolina Pisarek na urodzinach Małgorzaty Leitner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×