Karolina Pisarek zmagała się z depresją. Po latach opowiedziała o walce z podstępną chorobą: „Chcę pokazać jak ten ból przekułam w siłę do działania”

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek walczyła z depresją. W przejmującym nagraniu opowiedziała o swojej historii. Chciałaby dać tym motywację innym.

Karolina Pisarek wzięła udział w 5. edycji programu Top Model. Z impetem przechodziła przez każdy kolejny etap, aż dotarła do finału. Ostatecznie zajęła drugie miejsce. Zdecydowanie wykorzystała swoją szansę. Wzięła udział w niezliczonej ilości kampanii reklamowych czy sesji zdjęciowych. Zaledwie po trzech latach od programu, pochwaliła się, że zarobiła swój pierwszy milion złotych. Dziś przyznaje, że jej droga wcale nie była usłana różami, a to, co publikowała w sieci, odbiegało od rzeczywistości.

Karolina jest idealnym przykładem na to, że nie trzeba wygrać programu, aby odnieść sukces. Poza zleceniami związanymi z modelingiem blond piękność zdecydowała się na udział w programie Ameryka Express. W jej życiu prywatnym także wszystko się układa.

Kilka tygodni temu modelka zaręczyła się. Na kolana padł przed nią Roger Salla, który jest synem milionera. Ojciec 28-latka założył dobrze prosperującą firmę w branży e-commerce. Karolina w wywiadzie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, kiedy i gdzie zamierzają się pobrać:

Planujemy ślub w przyszłym roku. Suknia ślubna już pomału się szyje. To bardziej syrenka. Zawsze mi się podobała taka suknia i mam nadzieję, że w takiej będę właśnie szła już dość niedługo. Wiem, jak chcę, aby wyglądało wesele. Chcę, aby był to piękny ogród, w takim włoskim stylu. Takie są moje plany. Miesiąc już też wybrany, więc pomału do przodu. Na pewno w Polsce.

Karolina Pisarek o walce z depresją

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Po sześciu latach od pokazania się światu napisała książkę. W emocjonalnych stories zdradziła, że przedstawia w niej swoje życie przed programem oraz opisała kulisy wejścia do show-biznesu:

Cofam się do lat, kiedy jeszcze byłam w gimnazjum. Przedstawiam całą historię, jak to było naprawdę. Co się działo przed tym jak zaistniałam w świecie show biznesu i modelingu. Jaki hejt spotkał mnie w moim życiu. Jak bezsilność i bezradność zamieniłam w siłę do działania – przerwała z płaczem.

Po chwili wróciła do nagrywania. Przeprosiła i kontynuowała:

Bardzo dla mnie ważny moment. Przepraszam. W książce pokazuje także historię Top Model. Jak widziałam go swoimi oczami, życie po programie. Opowiem historie, których nigdy nie słyszeliście, odpowiadam tam na pytania na które nigdy nie chciałam odpowiedzieć.

Przyznała się również, że w wieku piętnastu lat zmagała się z depresją:

Chcę pokazać jak ten ból przekułam w siłę do działania. Mówię to ja. Dziewczyna, która mając 15 lat spędziła trochę czasu z depresją w łóżku.

Premiera książki odbędzie się 27 października.


Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×